Według doniesień prasy TMZ Sports oraz BoxingScene, mistrz organizacji WBC w wadze średniej — Jermall Charlo został aresztowany i oskarżony po wywołaniu sporu w barze. Do sytuacji doszło w San Antonio.

To może być zniszczenie reputacji dla Jermalla Charlo. Pięściarz 16 lipca w San Antonio miał incydent. Tuż przed walką swojego brata Jermella Charlo z Brianem Castano wywołał spór w lokalnym pubie. Według informacji uzyskanych przez TMZ Sports do sytuacji doszło, kiedy kelnerka wręczyła grupie imprezowiczów rachunek. Bokser po próbie opłacenia należności kartą otrzymał odmowę i wywołał kłótnię pomiędzy personelem a grupą. Nagranie przekazane policji wskazuje, że Charlo wyrwał kelnerce segregator z zamówieniem oraz banknotami, które także znajdowały się w teczce. Jermall finalnie oskarżył obsługę o próbę kradzieży jego karty kredytowej i wyszedł, nie płacąc, a dodatkowo zabrał część gotówki. Kelnerka dodatkowo zeznała, że ekipa wpadła na nią przy próbie opuszczenia lokalu, a ta doznała urazu.

Nakaz aresztowania pięściarza został wydany, a ten sam zgłosił się do władz w środę rano. TMZ powołuje się także na doniesienia, które mówią, że Amerykanin wpłacił kaucję za swoją wolność i niebawem opuści areszt.

Jermall Charlo ciągle pozostaje mistrzem WBC wagi średniej. Amerykanin w czerwcu pokonał Juana Maciasa Montiela w walce wieczoru na gali w Houston. Dla zawodnika było to 32 zwycięstwo w zawodowej karierze. Zawodnik z Louisiany obronił pas mistrzowski WBC po raz 4. W swojej dotychczasowej przygodzie z boksiem wygrywał z takimi nazwiskami jak: Derevyanchenko, Centeno Jr, Adams czy Korobov. Na ringach amatorskich zbudował rekord 65 zwycięstw i 6 porażek.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

all-in-one

ONE FC
Flyweight

2,226 komentarzy 2,723 polubień

Kolor skóry zupełnie przypadkowy

Odpowiedz 5 polubień

bassline9

BAMMA
Flyweight

736 komentarzy 1,421 polubień

Jeszcze jej napiwki zabrał.:o o:

Odpowiedz polub

F
FajterskieSerce

Oplot Challenge
Lightweight

20 komentarzy 27 polubień

Jermall Charlo został aresztowany i oskarżony po wywołaniu sporu w barze. Do sytuacji doszło w San Antonio.

To może być zniszczenie reputacji dla Jermalla Charlo. Pięściarz 16 lipca w San Antonio miał incydent. Tuż przed walką swojego brata Jermella Charlo z Brianem Castano wywołał spór w lokalnym pubie.

Że co kurwa?
Mam rozumieć, że jeden brat nazywa się Jermall Charlo, a drugi Jermell Charlo?

Coś jak bracia Noguiera czy o chuj tym czarnuchom chodzi? :korwinwhat::boystop:

Odpowiedz polub

szplin

PRIDE FC
Middleweight

6,984 komentarzy 17,681 polubień

Będę zgadywał - murzyn?

Odpowiedz polub