Mistrz kategorii półciężkiej Bellator MMA, Vadim Nemkov, postanowił zwakować tytuł mistrzowski. Nemkov zamierza kontynuować swoją karierę w kategorii ciężkiej.

Vadim Nemkov to były mistrz kategorii półciężkiej Bellator MMA. 31-latek w ostatniej walce obronił ten tytuł w pojedynku z byłym pretendentem do tytułu mistrzowskiego UFC, Yoelem Romero. Nemkov nie zamierza jednak dalej walczyć w dywizji do 93 kilogramów, dlatego postanowił zwakować tytuł. W przeszłości podopieczny Fedora Emelianenki wspominał w rozmowie z MMA Junkie, że czuje się komfortowo w kategorii ciężkiej.

Starzeję się i cięcie wagi jest z każdą walką cięższe. Wcześniej czułem się komfortowo, gdy ważyłem 103 kilogramy podczas przygotowań. Teraz czuję się lepiej ważąc 106-108 kilogramów. Trenując ważąc trochę mniej byłem słabszy, mniej niebezpieczny. To nie to samo. To dla mnie nowe wyzwanie. Zrobiłem już wszystko co mogłem w kategorii półciężkiej, teraz pójdę wyżej i skupię się na zdobyciu tytułu mistrzowskiego.

Nemkov (16-2, 1 NC MMA) w następnej walce zmierzy się z zawodnikiem kategorii ciężkiej PFL, Bruno Cappelozzą na lutowej gali PFL vs Bellator: Champions. 31-latek nie przegrał od 12 walk, a w tym czasie wygrywał z m.in. wcześniej wspomnianym Yoelem Romero, Coreyem Andersonem czy Philem Davisem. 12 z 16 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Niegdyś Nemkov uważany był za jednego z najlepszych zawodników kategorii półciężkiej poza UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,984 komentarzy 3,058 polubień

Mistrz kategorii półciężkiej Bellator MMA, Vadim Nemkov, postanowił zwakować tytuł mistrzowski. Nemkov zamierza kontynuować swoją karierę w kategorii ciężkiej. Vadim Nemkov to były mistrz kategorii półciężkiej Bellator MMA. 31-latek w ostatniej walce obronił ten tytuł w pojedynku z byłym pretendentem do tytułu mistrzowskiego UFC, Yoelem Romero. Nemkov nie zamierza jednak dalej walczyć w dywizji do […]

Odpowiedz polub

click to expand...