Mistrz kategorii półciężkiej organizacji Cage Warriors, Modestas Bukauskas, podpisał kontrakt z największą organizacją MMA na świecie, UFC. Zawodnik ogłosił angaż w swoich mediach społecznościowych.

View this post on Instagram

They say dreams come true, if you work hard, stay the course, and never give up. Ever since I started MMA, it has always been the dream of my father @gintas50 and I, to sign with the UFC (best MMA organisation in the world) and compete against THE BEST fighters in the world. After much adversity, a rollercoaster of events/emotion, and a ton of hours in the gym, I am pleased to announce that just a few days ago, We signed a contract with the @ufc @ufceurope, the DREAM has become REALITY!! What a way to start 2020, I want to give a special thanks to my management @iridiumsportsagency @iridiumsports @jacobparga @ed.kapp for their absolutely incredible work and countless hours of dedication to get me to this point in my career. The best thing about my management, is that I can truly say they are FAMILY, and cannot wait to make them all proud !! Another massive thanks goes out to all my training partners, sponsors and everyone that has helped me achieve everything I have done!! Without you guys I could not have done it !!! I have the best team around me and I am forever grateful !!! The amount of love I have for you all is insane and we are ALL going to come up and make it to the top TOGETHER !!! The journey has only just begun, we are just getting warmed up !!! Time to cement our legacy in the history books!! My name will forever be known as the very first Lithuanian born athlete to sign with the UFC. There are New goals and milestones to reach, and I cannot wait for the journey and the road ahead …. WATCH OUT CAUSE WE ARE COMING TO TAKEOVER !!!

A post shared by Modestas Bukauskas (@modyb24) on

Bukauskas (10-2 MMA) po dwóch przegranych z rzędu wygrał sześć kolejnych pojedynków. 25-letni Litwin pokonał m.in. Marcina Wójcika na Cage Warriors 102 przez TKO w 2. rundzie. 9 z 10 wygranych w karierze zdobywał kończąc rywali przed czasem. Pas mistrzowski kategorii półciężkiej zdobył w walce z Marthinem Hamletem na Cage Warriors 106.

UFC nie ogłosiło jeszcze oficjalnie angażu Bukauskasa. Nieznane jest także nazwisko jego pierwszego rywala.

13 KOMENTARZE

 1. Ciekawe co to z niego będzie

  matematyka mma raczej nie pomoże…

  :fjedzia:

  Modestas Bukauskas>Marcin  Wójcik >Michał Oleksiejczuk:???:

 2. Biora wszystkich a nasi jak zawsze w pizdzie.

  Ale to jest jasny przykład, dlaczego tak się dzieje. Widać, ile znaczy pas Cage Warriors dla UFC. Zagraniczne pasy, zagraniczne wygrane, naprawdę znaczą kilka razy więcej, niż pas czy wygrana w Polsce, nie ujmując tak naprawdę nikomu ani niczemu. Da się to niestety zauważyć w ostatnich miesiącach, że naszym niezwykle ciężko jest się dostać do UFC.

 3. Kolejny przykład że warto wyjść ze strefy komfortu polskiego kurwidołka i nabijania rekordu na królach nokautu z faweli.

  Trzeba się pokazywać na Zachodzie jeżeli chce się sportowych wyzwań, inaczej szczytem będzie KRS1.

 4. Trzeba się pokazywać na Zachodzie jeżeli chce się sportowych wyzwań, inaczej szczytem będzie KRS1.

  Albo na wschodzie. Wydaje mi się, że prędzej Wikłacz walcząc i wygrywając w Mołdawii dostanie się do UFC niż Skibiński czy Grzebyk walcząc w Polsce (w dodatku WW jest mocno obsadzona w UFC).

  Jakkolwiek to kontrowersyjnie zabrzmi – spodziewam się, że kolejnymi Polakami w UFC będą Szaflarski (specyficzna dywizja) i Wikłacz.

 5. Mistrz CW, ostatnio mistrz RIZIN ten Czech, UFC zasila LHW będzie ciekawie tam. Anderson z Jankiem eliminator , Santos po powrocie top3,  gdzieś w tyle są Rakič, Volkan, Smith, Ankalaev, zobaczymy jak pokaże się Reyes i na widoku ciekawe pojedynki

 6. Ale to jest jasny przykład, dlaczego tak się dzieje. Widać, ile znaczy pas Cage Warriors dla UFC. Zagraniczne pasy, zagraniczne wygrane, naprawdę znaczą kilka razy więcej, niż pas czy wygrana w Polsce, nie ujmując tak naprawdę nikomu ani niczemu. Da się to niestety zauważyć w ostatnich miesiącach, że naszym niezwykle ciężko jest się dostać do UFC.

  Wszystko sie zgadza Jakubie. Do tego CW maja cicha wspolprace z UFC i juz tylu mistrzow i dobrych zawodnikow do nich trafilo ze taki Skiba czy Chinczyk musza chyba zawalczyc na CW i wtedy droga otwarta do UFC.

 7. Do tego CW maja cicha wspolprace z UFC

   oficjalną , Oskar na tej zasadzie trafił do UFC a i jeszcze ruskie M-1 to od Kijany też podpisało taką umowę z hamburgerami

 8. oficjalną , Oskar na tej zasadzie trafił do UFC a i jeszcze ruskie M-1 to od Kijany też podpisało taką umowę z hamburgerami

  Wiem wiem masz racje oczywiscie. Ale Jozwiak jest takim duzym graczem ze licze ze tez podpisze taka umowe z UFC:lol::crazy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.