Darren Till, mimo kontuzji kostki, chce walczyć z Jaredem Cannonierem na UFC 248. Były pretendent w kategorii półśredniej UFC zadebiutował w kategorii średniej w największej organizacji MMA na świecie w pojedynku z Kelvinem Gastelumem. Teraz Anglik chciałby pojedynku z Cannonierem – obecnie jego menadżerowie negocjują taką walkę.

Znacie mnie – zawsze jakieś urazy. Moja kostka nie jest w najlepszym stanie. Mam tę kontuzję od jakiegoś czasu… Mimo to nadal trenuję. Przygotowuję się jakbym miał zaplanowaną walkę. Pracowałem też przez święta, trenuję od czasu ostatniej walki. Może miałem tydzień czy dwa przerwy.

Teraz mogę powiedzieć tak: jestem gotowy do walki. Jeśli zadzwonią to nie będę musiał ciąć dużo wagi. Jestem w 90% gotowy.

Szansę na walkę z Cannonierem to 50/50. Powiem otwarcie – wiem, że UFC rozmawia z moim menadżerem na ten temat, próbują się dogadać, chcemy dostać dobrą ofertę na takie starcie. Jestem z Wami szczery – mam nadzieję, że ta walka dojdzie do skutku.

Chcę walczyć z najlepszymi, z najstraszniejszymi zawodnikami. Cannonier jest na pewno jednym z nich więc mam nadzieję, że się dogadamy. Chcę w tym roku zawalczyć o pas mistrzowski.

UFC 248 odbędzie się już 7 marca w T-Mobile Arena w Las Vegas. Na gali zobaczymy m.in. walki jak Israel Adesanya – Yoel Romero czy Weili Zhang – Joanna Jędrzejczyk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.