W środowy wieczór wyszedł kolejny odcinek podcastu ’Hotboxin’ with Mike Tyson’, w którym znalazł się Canelo Alvarez oraz Eddy Reynoso. W rozmowach wziął udział także były mistrz UFC — Henry Cejudo, który tłumaczył słowa Saula na język angielski.

W rozmowie padło pytanie od trenera Reynoso, szkoleniowiec zapytał Mike’a Tysona, kiedy ten zamierza pojawić się w ringu na kolejną walkę pokazową. Legenda pięściarstwa zdradziła, że w końcówce maja ponownie zawita między linami.

Dalej Mike, możesz chyba już ujawnić datę — powiedział Henry Cejudo.

Koniec maja, zawalczę na tej samej arenie, co walczył Canelo z Avnim Yildirim. Stadion Hard Rock na Florydzie będzie gotowy na 29 lub 31 maja.

Mike Tyson był zaproszony na ostatni pojedynek Alvareza i uczestniczył w wydarzeniu na stadionie Hard Rock. Przyznał, że obiekt robi na nim wrażenie i z chęcią wyjdzie na ring przy publiczności. Niestety Amerykanin nie zdradził, z kim będzie walczył. Co prawda Alvarez oraz Reynoso próbowali dowiedzieć się, czy potencjalne starcie z Evanderem Holyfieldem jest w planach, jednak Mike tylko się uśmiechał i milczał. Tak samo zachowywał się, jeżeli pytali go o innego rywala.

Organizacją gali nadal będzie zajmować się firma Triller. Właściciel Ryan Kavanaugh na łamach portalu BoxingScene już wcześniej przyznał, że nie zamierza łączyć pojedynków Ligi Legend z walkami zawodowymi, ponieważ w planach są oddzielne wydarzenia PPV z inną ceną dla zawodowych ringów. Tak czy inaczej, przedsiębiorstwo rośnie w siłę i już niebawem wkroczy na bokserski rynek, rozpoczynając swój podbój pojedynkiem Teofimo Lopez — George Kambosos.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.