„Platinum” Mike Perry wróci do oktagonu UFC na kwietniowej gali. Amerykanin zmierzy się z Danielem Rodriguezem w walce w kategorii półśredniej podczas wydarzenia, które odbędzie się 10 kwietnia. MMA Fighting potwierdziło tę informację z różnymi źródłami.

Perry (14-7 MMA) ostatnio w mediach społecznościowych kusił fanów walką w kategorii średniej, lecz jak widać nie ma zamiaru bić się w dywizji do 84 kilogramów. W ostatnich wpisach na swoim Instagramie pokazywał, że waży obecnie około 88 kilogramów. „Platinum” wróci do oktagonu po porażce przez decyzję sędziowską z rąk Tima Meansa. W ostatnich 4 walkach jego bilans wynosi 1-3. Wygrał w tym czasie tylko z Mickey Gallem.

Rodriguez (13-2 MMA) po 3 wygranych z rzędu w oktagonie UFC przegrał z Nicolasem Dalbym na UFC 255 przez decyzję sędziowską. 11 z 13 zwycięstw zawodnik zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem. Co ciekawe, w debiucie pokonał wcześniej wspomnianego Meansa przez poddanie w drugiej rundzie.

Walką wieczoru gali będzie starcie czołowych zawodników kategorii średniej pomiędzy Darrenem Tillem a Marvinem Vettorim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.