Jorge Masvidal podczas UFC 251 nie zobaczy w swoim narożniku trenera Mike’a Browna. Główny szkoleniowiec American Top Team został przetestowany na obecność COVID-19, test dał wynik pozytywny. Dodajmy, że dwóch zawodników ATT — Pedro Munhoz oraz Gabriel Oliviera także musieli zostać zdjęci z najbliższych rozpisek UFC ze względu na pozytywne wyniki testów COVID-19.

O pozytywnym wyniku testu poinformował portal MMA Fighting, rzekomo redaktorzy oraz osoby bliskie temu portalowi otrzymały taką informację ze źródeł, które są na miejscu w Abu Zabi. Brown nie został jeszcze poproszony o komentarz w tej sprawie i wątpliwe, czy któryś z dziennikarzy przeprowadzi z nim wywiad. W grę wchodzi ewentualna rozmowa online.

Mike Brown to były mistrz wagi piórkowej w WEC, wcześniej walczył m.in. w: Japonii oraz Rosji. Za sobą ma także występy w DEEP, gdzie dotarł do półfinału turnieju wagi piórkowej. Swoją karierę zakończył z bilansem 26 zwycięstw oraz 9 porażek.

Oczywiście Mike najprawdopodobniej zostanie odizolowany na wyspie Yas bądź też przejdzie kwarantannę. Tak czy siak, wierzy on w swojego podopiecznego, o czym mówił w wywiadzie 1 lipca dla MMA Fighting.

Jest coś takiego w Masvidalu, że zawsze potrafi nabywać nowe umiejętności. Ma ogromny potencjał, ciągle staje się lepszy. Czasami potrafi siedzieć godzinami w klubie, nieważne 4 czy 5 godzin. Ciągle jest skupiony, koncentruje się na wszystkim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.