Jorge Masvidal podczas UFC 251 nie zobaczy w swoim narożniku trenera Mike’a Browna. Główny szkoleniowiec American Top Team został przetestowany na obecność COVID-19, test dał wynik pozytywny. Dodajmy, że dwóch zawodników ATT — Pedro Munhoz oraz Gabriel Oliviera także musieli zostać zdjęci z najbliższych rozpisek UFC ze względu na pozytywne wyniki testów COVID-19.

O pozytywnym wyniku testu poinformował portal MMA Fighting, rzekomo redaktorzy oraz osoby bliskie temu portalowi otrzymały taką informację ze źródeł, które są na miejscu w Abu Zabi. Brown nie został jeszcze poproszony o komentarz w tej sprawie i wątpliwe, czy któryś z dziennikarzy przeprowadzi z nim wywiad. W grę wchodzi ewentualna rozmowa online.

Mike Brown to były mistrz wagi piórkowej w WEC, wcześniej walczył m.in. w: Japonii oraz Rosji. Za sobą ma także występy w DEEP, gdzie dotarł do półfinału turnieju wagi piórkowej. Swoją karierę zakończył z bilansem 26 zwycięstw oraz 9 porażek.

Oczywiście Mike najprawdopodobniej zostanie odizolowany na wyspie Yas bądź też przejdzie kwarantannę. Tak czy siak, wierzy on w swojego podopiecznego, o czym mówił w wywiadzie 1 lipca dla MMA Fighting.

Jest coś takiego w Masvidalu, że zawsze potrafi nabywać nowe umiejętności. Ma ogromny potencjał, ciągle staje się lepszy. Czasami potrafi siedzieć godzinami w klubie, nieważne 4 czy 5 godzin. Ciągle jest skupiony, koncentruje się na wszystkim.

14 KOMENTARZE

 1. Jak dla mnie lawina ruszyła niestety… Nie chce nic krakać ale to może być ostatnia gala przed kolejną przerwą o ile ta jeszcze w ogóle dojdzie do skutku.

 2. Jak dla mnie lawina ruszyła niestety… Nie chce nic krakać ale to może być ostatnia gala przed kolejną przerwą o ile ta jeszcze w ogóle dojdzie do skutku.

  Spokojnie,  nie bedzie ostatnia  🙂

 3. Oczywiście Mike najprawdopodobniej zostanie odizolowany na wyspie Yas bądź też przejdzie kwarantannę.

  Ale bzdury piszecie. Brown wpadl na tescie w LV i juz wrocil na Floryde. Nikt by mu nie pozwolil zeby wsiadl do samolotu. Po to te testy wlasnie robia przed wylotem.

 4. Jak dla mnie lawina ruszyła niestety… Nie chce nic krakać ale to może być ostatnia gala przed kolejną przerwą o ile ta jeszcze w ogóle dojdzie do skutku.

  Srodek lata a koronowirus w USA szaleje. Ciekawe co będzie na jesień.

 5. Srodek lata a koronowirus w USA szaleje. Ciekawe co będzie na jesień.

  Wynajdom Szepionkem!

  Nie ma sie co martwic!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.