Wszystko wskazuje na to, że Michał Kita (19-11-1, #7 w Rankingu PL) już niedługo ponownie wejdzie do klatki. Nie będzie to jednak klatka organizacji Fight Exclusive Night. Jak zdradził w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym Artur Ostaszewski, „Masakra” chciał otrzymać walkę z Olim Thompsonem o pas wagi ciężkiej już na FEN 29 w Ostródzie, jednak według słów szefa Shocker MMA, właściciele polskiej organizacji mają inne pomysły na pojedynki w czołówce kategorii ciężkiej.

Na ten moment nie wiadomo jednak, gdzie Kita stoczy swoją kolejną walkę. Jak powiedział jednak Ostaszewski, kontrakt z FEN zakładał takie rozwiązanie sytuacji i w przyszłości nie wykluczają oni ponownego podjęcia współpracy.

40-letni zawodnik podczas czerwcowej gai FEN 28 w zaledwie 37 sekund rozbił ciosami Igora Pokrajaca. Wcześniej Kita w swojej karierze pokonywał Michała Włodarka i Artura Głuchowskiego, przegrywał z Michałem Andryszakiem, Viktorem Pestą i Ednaldo Oliveirą, zremisował natomiast z Łukaszem Brzeskim.

Niewykluczone, że już wkrótce poznamy informację, z którą organizacją mieszanych sztuk walki podpisał kontrakt Michał Kita.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.