źródło: grafika organizatora

Już 31 lipca w Amfiteatrze Mrągowo odbędzie się piąta gala organizacji Rocky Warriors Cartel. W walce wieczoru wystąpi Michał Andryszak (MMA 20-8, #4 w Rankingu PL). Wydarzenie transmitowane będzie w telewizji TVP Sport.

„Longer” powróci do klatki po ponad rocznej przerwie. Ostatnią walkę Andryszak stoczył na KSW 49, gdzie został poddany gilotyną przez Luisa Henrique. Rok wcześniej Polak został odprawiony ciosami w pierwszej rundzie przez Phila De Friesa.

W latach 2015-2017 jeden z najlepszych ciężkich w Polsce kontynuował serię sześciu zwycięstw z rzędu, podczas której odprawiał w pierwszych rundach kolejna Andrzeja Kulika, Bjorna Schmiedeberga, Tima Haguego, Denisa Smoldareva, Michała Kitę i Fernando Rodriguesa Juniora.

Na gali zawalczy również Cezary Oleksiejczuk (MMA 4-2), który pod szyldem organizacji RWC pokonał decyzją sędziów Marcina Pionkego, przegrał natomiast na punkty z Jackiem Jędraszczykiem. W pozostałych starciach w MMA zawodnik z Łęcznej pokonywał Jakuba Martysa, Vadima Yakshuka i Jacka Bednorza.

Oleksiejczuk w maju wystąpił na gali WOTORE 2, gdzie w nieco ponad minutę poddał anakondą Damiana Majewsiego.

W karcie walk kibice zobaczą również starcie Igora Michaliszyna (MMA 6-2) z Piotrem Danelskim (MMA 5-2). 24-latek z Katowic w swojej karierze pokonywał między innymi Piotra Wróblewskiego, Tomasza Romanowskiego i Davita Khutsishviliego, przegrywał natomiast z Danielem Skibińskim i Lom-Alim Nalgievem. „Kliczko” natomiast zwyciężał z Hubertem Szymajdą czy Klemensem Ewaldem, przegrywał z Michałem Wienckiem i Tomaszem Romanowskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.