Menadżer Jorge Masvidala nawołuje o walkę swojego podopiecznego z Conorem McGregorem. „Gamebred” pojawił się z Kawą na UFC 246, aby oglądać walkę Irlandczyka z Donaldem Cerrone. Teraz sugeruje on pojedynek Masvidala z McGregorem, którego stawką miałby być tymczasowy pas mistrzowski kategorii półśredniej UFC.

Wygląda na to, że z powodu kontuzji Kamaru Usman nie będzie walczył przez jakiś czas. Conor jest gotowy, Jorge jest gotowy… Walka o tymczasowy pas mistrzowski UFC w kategorii półśredniej?

Masvidal (35-13 MMA) miał niezwykle udany 2019 rok. Jorge nokautował kolejno Darrena Tilla, Bena Askrena i Nate’a Diaza. W ostatnim pojedynku zdobył unikalny pas „największego skur*ysyna w MMA”. „Gamebred” w starciu z Askrenem pobił rekord – w 5 sekund odprawił latającym kolanem „Funky’ego”, co było najszybszym nokautem w historii UFC.

McGregor (22-4 MMA) udanie wrócił do oktagonu UFC po dłuższej przerwie, aby zdemolować w 40 sekund Donalda Cerrone. Irlandczyk to były podwójny mistrz UFC oraz największa gwiazda organizacji. Sam Conor zapowiada, że chce być aktywny w 2020 roku. Jorge Masvidal był na jego liście potencjalnych rywali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.