Były mistrz dwóch kategorii wagowych UFC, Henry Cejudo, po majowym zwycięstwie nad Dominickiem Cruzem ogłosił, że przechodzi na sportową emeryturę. Niewykluczone jednak, że 33–latek zdecyduje się na powrót do startów już w 2021 roku.

Ostatnio menadżer Amerykanina, Ali Abdelaziz, za pośrednictwem mediów społecznościowych przyznał, iż jest przekonany, że jego klient planuje ponownie wejść do oktagonu w przyszłym roku, czym rozbudził nadzieje fanów wszechstylowej walki wręcz.

Obstawiam, że Henry zamierza zawalczyć ponownie w 2021 roku. Co o tym sądzicie?

Nie jest to już pierwszy raz, kiedy pojawiają się przesłanki o wznowieniu kariery przez  Cejudo, który – mimo sportowej emerytury – nie daje o sobie zapomnieć. „Triple C” nie tak dawno wyraził swoje zainteresowanie pojedynkiem z aktualnym mistrzem wagi piórkowej, Alexandrem Volkanovskim. Cały czas wdaje się również w medialne „przepychanki” z obecnym czempionem kategorii do 135 funtów, Petrem Yanem, oraz najbliższym pretendentem do tego tytułu, Aljamainem Sterlingiem.

Jakiś czas temu, Cejudo w wymowny sposób dał do zrozumienia, że jego potencjalny powrót jest uzależniony od wysokości zaproponowanego wynagrodzenia.

A post shared by (@henry_cejudo) on

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.