media prasa rtv internet mma

Pierwszy miesiąc nowego roku okazał się gorszy od stycznia roku 2022 dla medialnej obecności mieszanych sztuk walki. W prasie, internecie i RTV pojawiło się nieco ponad 5000 materiałów, w których była mowa o MMA, czyli o ponad tysiąc mniej niż w tym samym okresie roku ubiegłego.

Na pierwsze miejsce zestawienia marek, z wynikiem blisko 1400 publikacji, trafiła organizacja KSW, która 21 stycznia przygotowała galę XTB KSW 78, ogłosiła kolejne pojedynki gali KSW 79 i zapowiedziała termin marcowego wydarzenia.

Na drugą pozycję w omawianym miesiącu, z wynikiem blisko 1200 materiałów, trafiła organizacja UFC, dla której swoją pierwszą walkę stoczył Mateusz Rębecki.

Podium w tym miesiącu zamknęła marka Fame MMA, która w styczniu szykowała się do gali z numerem 17. O organizacji mówiono w prawie 1100 publikacjach.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PSMM Monitoring & More z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,405 komentarzy 72,909 polubień

Nawet nie muszę sprawdzać i czytać i wiedzieć, ze UFC jest w dupie a trup Michała Makreli to top kontentu MMA w Polsce.

Gdzie tam powrót Connora, Bonesa, nowy TUF, Chinczyk i powrót UFC 2023 do Makrela-Trup w szczecinie i Purpuratora.

ZGADŁEM?

EDIT: zgadłem!

Odpowiedz 1 Like