marcin tybura ufc

Chociaż w sierpniu działo się dużo, ostatecznie miesiąc ten był drugim najmniej medialnym miesiącem dla mieszanych sztuk walki w tym roku. W prasie, internecie i RTV pojawiło się niecałe 4 800 materiałów, w których była mowa o MMA.

Na pierwsze miejsce zestawienia marek, z wynikiem ponad 1600 publikacji, trafiła organizacja UFC. W sierpniu w oktagonie pojawiło się pięciu Polaków: Michał Oleksiejczuk, Marcin Tybura, Łukasz Brzeski, Karolina Wójcik i Mateusz Rębecki.

Na drugą pozycję w omawianym miesiącu, z wynikiem blisko 1200 materiałów, trafiła organizacja KSW, która przygotowała galę w Warszawie i zapowiedziała kolejne, wrześniowe wydarzenie.

O marce Fame MMA, która zorganizowała piętnastą galę, pojawiło się prawie 1000 publikacji. Tym samym organizacja ta zamknęła w tym miesiącu podium.

Jedną z najbardziej medialnych postaci ostatniego miesiąca był Maja Staśko – wspominana w publikacjach ponad 400 razy.  Aktywistka ma zawalczyć dla organizacji High League.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

jd0490

UFC
Welterweight

9,863 komentarzy 21,034 polubień

O marce Fame MMA, która zorganizowała piętnastą galę, pojawiło się prawie 1000 publikacji. Tym samym organizacja ta zamknęła w tym miesiącu podium.

:kis: :kis: :kis: :kis:

Odpowiedz 1 Like

BogdanJanusz

UFC
Bantamweight

8,038 komentarzy 50,754 polubień

Jeśli nikt nie będzie dawał jebania o te Famemma to ta patola się skończy ale niestety patologia lubi oglądać patologie

Odpowiedz polub