media prasa rtv internet mma

Lipiec br. okazał się najmniej medialnym miesiącem dla mieszanych sztuk walki w tym roku. W prasie, internecie i RTV pojawiło się niecałe 4500 materiałów, w których była mowa o MMA.

Na pierwsze miejsce zestawienia marek, z wynikiem ponad 1000 publikacji, trafiła organizacja KSW, która przygotowała w Kielcach galę z numerem 72 i szykuje się do wydarzenia zaplanowanego na 20 sierpnia w Warszawie.

Na drugą pozycję w omawianym miesiącu, z wynikiem blisko 800 materiałów, trafiła organizacja UFC, w której ogłoszono, że kolejnym rywalem Mateusza Gamrota będzie Beneil Dariush.

O marce Fame MMA, która zapowiedziała swoją piętnastą galę, pojawiło się ponad 600 publikacji. Tym samym organizacja ta zamknęła w tym miesiącu podium.

Jednym z najbardziej medialnych bohaterów ostatniego miesiąca był ponownie Artur Szpilka – wspominany w mediach ponad 400 razy.  Sportowiec ogłosił, że zawalczy dla organizacji High League.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

cRe

PRIDE FC
Heavyweight

7,108 komentarzy 13,030 polubień

Jestem ciekaw ile w tym miesiącu wygeneruje ruchu odjęcie Roberto

Odpowiedz polub