artur szpilka

Czerwiec okazał się najbardziej medialnym miesiącem dla mieszanych sztuk walki w tym roku. W prasie, internecie i RTV pojawiło się ponad 7600 materiałów, w których była mowa o MMA.

Na pierwsze miejsce zestawienia marek, z wynikiem ponad 2600 publikacji, trafiła organizacja KSW, która przygotowała w Toruniu galę z numerem 71 i zapowiedziała kolejne dwa wakacyjne wydarzenia. Na początku czerwca w mediach cały czas nie milkły też echa majowej gali z Łodzi.

Na drugą pozycję w omawianym miesiącu, z wynikiem ponad 1700 materiałów, weszła organizacja UFC, w której zawalczyli: Karolina Kowalkiewicz, Joanna Jędrzejczyk i Mateusz Gamrot.

O marce High Leagu, która przygotowała swoją trzecią galę, pojawiło się ponad 700 publikacji. Tym samym organizacja ta zamknęła w tym miesiącu podium.

Jednym z najbardziej medialnych bohaterów ostatniego miesiąca była Artur Szpilka, który udanie zadebiutował w MMA i o którym w mediach wspominano ponad 1100 razy.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów z najważniejszych mediów regionalnych i ogólnopolskich. Analiza nie obejmuje branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

B.I.G Makumba

Bellator
Heavyweight

4,852 komentarzy 6,561 polubień

HA!!! KSW JEST PIERWSZE CZYLI

Odpowiedz 3 polubień

MrRoshi

UFC
Middleweight

11,985 komentarzy 32,001 polubień

Fejk, numero uno byl :pudzianfap: i ubijanie karpia.

Odpowiedz polub

BogdanJanusz

Brutaal
Heavyweight

623 komentarzy 1,283 polubień

Jak Pudzian z Najmanem co ja gadam jak z Materlą

Odpowiedz polub

Risky

Jungle Fight
Middleweight

358 komentarzy 714 polubień

Czas najwyższy zrobić osobne statystyki dla MMA i osobne dla cyrku. Ładowanie tego w jeden worek zakrzywia rzeczywistość .

Odpowiedz 1 Like

5jointow

Shark Fights
Lightweight

1,167 komentarzy 3,463 polubień

Czas najwyższy zrobić osobne statystyki dla MMA i osobne dla cyrku. Ładowanie tego w jeden worek zakrzywia rzeczywistość .

Osobna statystyka tylko dla KSW, zajebisty pomysł. KSW zawsze pierwsze. :antonio:

Odpowiedz 1 Like