Conor McGregor w swoich mediach społecznościowych potwierdził, że druga walka z Dustinem Poirierem rzeczywiście się odbędzie. Zawodnicy przez jakiś czas negocjowali z UFC i mówiło się nawet o tym, że Poiriera może zastąpić Gaethje, lecz ostatecznie drugie starcie „Notoriousa” z „Diamondem” odbędzie się w styczniu 2021 roku. McGregor na swoim profilu na Instagramie postanowił wspomnieć pierwsze starcie z Poirierem i wszystko co mu towarzyszyło.

To był pierwszy raz jak spotkałem się twarzą w twarz z Dustinem „The Diamondem” Poirierem w Las Vegas, Nevada, sierpień 2014. Dopiero zaczynałem zdobywać popularność, a to była duża walka! Założyłem garnitur dublińskiej firmy Louis Copeland w ciemnogranatowe prążki. Do tego założyłem burgundowe buty dziadka, które sam wypolerowałem. Zbliżcie zdjęcie i powąchajcie! Tego samego dnia podpisałem nowy kontrakt z UFC z Lorenzo Fertittą. Lorenzo zaprowadził mnie do swojego biura i położył przede mną kontrakt z cyframi, których w życiu nie widziałem. Spojrzałem na swojego menadżera Audiego myśląc: „nie będziesz tutaj potrzebny kolego!” [śmiech]. Wiedzieliśmy o tym obaj, ale w biurze udawaliśmy, że wszystko jest w porządku. Szalone! Nasze pierwsze działania razem przy jednym z najlepszych kontraktów w historii walk. Niesamowite. Ten moment był uwieczniony w jednym z 6 odcinków dokumentu, który zrobiłem dla RTE. Punkt zwrotny mojej kariery, zarówno finansowy jak i pod względem zawodowym. Odcinek nosi nazwę „The Suite Life”, a ja woziłem się po kasynie Red Rock w szoku. Starałem się zrozumieć co tak naprawdę się kur*a dzieje! [śmiech] To naprawdę szalona jazda. Jestem wdzięczny, że wrócę do tego co kocham. Nie mogę doczekać się świeżego testu jakim jest Dustin, ale również chcę pokazać szeroki arsenał swoich broni. Cokolwiek będzie tej nocy potrzebne zostanie użyte.

Jestem także podekscytowany pomocą charytatywnej działalności Dustina, „The Good Fight Foundation”, która przeznaczy moją donację na budowę nowej siłowni/placówki dla potrzebującej młodzieży z jego rodzinnego miasta. Kocham to i obiecuję, że dam taką samą donację na swoje miasto! Oba miejsca będą odą dla tego pojedynku. Niesamowite rzeczy. Do zobaczenia niedługo!

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez (@thenotoriousmma)


Walka obu panów ma odbyć się 23 stycznia 2021 roku. W pierwszym pojedynku to McGregor był górą, nokautując rywala w pierwszej rundzie pojedynku, co zapowiadał jeszcze przed walką. Starcie odbyło się wtedy w kategorii piórkowej UFC. Teraz obaj panowie występują w dywizji do 70 kilogramów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.