Szok – Conor McGregor jest pewny siebie przed powrotem do oktagonu UFC. Irlandczyk w najnowszym wywiadzie dla Ariela Helwaniego, który opublikowany w całości zostanie dopiero w poniedziałek, wypowiedział się na temat starcia z Donaldem Cerrone oraz wyjaśnił dlaczego walka odbywa się w kategorii półśredniej.

Wiem, że moglibyśmy walczyć w kategorii lekkiej, mogłem ustalić takie warunki, ale nie sądzę, że on wygląda dobrze w tej dywizji. To zawodnik kategorii półśredniej. Dlaczego miałbym wymuszać na kimś cierpienie? Nie obchodzi mnie to. Mogę pokonać go na każdy możliwy sposób. Pokonam go w każdej dywizji. Pokonałbym go nawet z grypą.

To ekscytująca walka. To walka dla fanów. Naprawdę jestem podekscytowany tym pojedynkiem.

To będzie dobra noc, będę błyszczał 18 stycznia. Wytworzę magię w oktagonie, tak jak robiłem to wiele razy w przeszłości. Ta walka będzie jednak czymś specjalnym.

Zapytany o swoją wagę, McGregor stwierdził, że aktualnie waży mniej niż 170 funtów. W UFC tylko dwa razy walczył w kategorii do 77 kilogramów – dwukrotnie mierzył się z Natem Diazem. Jego bilans walk w tej dywizji to 1-1.

Starcie Irlandczyka z „Kowbojem” odbędzie się 18 stycznia w Las Vegas na UFC 246.

PEŁNA ROZPISKA UFC 246; KOLEJNOŚĆ WALK

CONOR MCGREGOR NA TARCZACH – AKTUALNA FORMA BYŁEGO PODWÓJNEGO MISTRZA UFC

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.