Sportowa kariera Mateusza Rębeckiego nabiera rozpędu. Aktualny czempion kategorii lekkiej FEN za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że związał się z jedną z najlepszych grup menadżerskich na świecie, First Round Managment, która reprezentuje interesy takich zawodników jak Jon Jones, Jorge Masvidal czy Tyron Woodley.

Czekają mnie zmiany, nowy manager, nowe możliwości. @FirstRoundManagment

Dla popularnego „Chińczyka” jest to z pewnością przełomowy moment. Nie od dziś wiadomo, że jego aspiracje sięgają UFC. Zasilenie szeregów ugrupowania, którego założycielem jest Malki Kawa, może otworzyć mu drogę do podpisania upragnionego kontraktu z amerykańską organizacją.

Rębecki (MMA 13-1) pod szyldem obecnego pracodawcy występuje od 2015 roku. Znany z wybitnych umiejętności parterowych 28–latek jest na fali dziesięciu zwycięstw z rzędu. Na trzynaście wygranych pojedynków aż dwanaście kończył przed czasem. Ostatni raz w oktagonie był widziany w lutym bieżącego roku, kiedy już na początku pierwszej rundy rozprawił się z Jose Barriosem Vargasem i tym samym obronił tytuł mistrzowski.

Ceniona grupa menadżerska na Instagramie postanowiła przywitać nowego klienta.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.