Już w grudniu Michał Materla stanie do walki o pas mistrzowski KSW z Pawłem Pawlakiem. Mateusz Borek jest zdania, że skreślanie Michała w tym pojedynku jest poważnym błędem.

Podczas grudniowej gali XTB KSW 89 Michał Materla stanie przed szansą odzyskania pasa mistrzowskiego wagi średniej. Rywalem jednego z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce będzie dzierżący tytuł Paweł Pawlak. Mistrz wydaje się być faworytem tego pojedynku, ale Mateusz Borek komentując to zestawienia napisał:

Emocje gwarantowane w Gliwicach! W stawce pas kategorii średniej. Faworytem Paweł Pawlak. Ale skreślanie Michała Materli to grzech ciężki.

Paweł Pawlak wydaje się nie do zatrzymania. Od 2019 roku pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał osiem pojedynków, a raz zremisował. W ostatniej walce, do której doszło podczas XTB KSW Colosseum 2 popularny „Plastinho” rozbił Tomasza Romanowskiego i wywalczył mistrzowski tytuł wagi średniej.

Michał Materla jest po dwóch wygranych z rzędu. Szczeciński Berserker w ostatniej walce dla KSW szybko posłał na deski Radosława Paczuskiego, a wcześniej znokautował Kendalla Grove’a.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,879 komentarzy 2,876 polubień

Już w grudniu Michał Materla stanie do walki o pas mistrzowski KSW z Pawłem Pawlakiem. Mateusz Borek jest zdania, że skreślanie Michała w tym pojedynku jest poważnym błędem. Podczas grudniowej gali XTB KSW 89 Michał Materla stanie przed szansą odzyskania pasa mistrzowskiego wagi średniej. Rywalem jednego z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce będzie dzierżący […]

Odpowiedz polub

click to expand...