
Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW i prezes Stowarzyszenia MMA Polska, spotkał się z ministrem sportu i turystyki, Jakubem Rutnickim.
25 września doszło do spotkania Martina Lewandowskiego w Ministerstwie Sportu i Turystyki, w którym brał udział minister Jakub Rutnicki. Po spotkaniu ministerstwo opublikowała komunikat, w którym można przeczytać:
Podczas spotkania rozmawiano o kierunkach rozwoju stowarzyszenia oraz o możliwych wspólnych działaniach na rzecz promowania sportów walki. Ponadto prezes Lewandowski mówił o funkcjonowaniu stowarzyszenia, finansowaniu, szkoleniu, a także zbliżających się mistrzostwach Polski MMA w Gliwicach i galach KSW.
Z kolei minister poinformował o planowanym rozwoju infrastruktury do sportów walki, w tym trwających pracach nad uruchomieniem programu, którego celem będą remonty zaplecza szatniowo-sanitarnego.
Martin Lewandowski nie po raz pierwszy miał okazję spotkać się z urzędującym ministrem sportu. W poprzednich latach doszło między innymi do spotkania z Danutą Dmowską-Andrzejuk, która zakończyła urzędowanie w roku 2023.
























