Jeszcze w tym roku do pierwszej obrony tytułu kategorii super średniej organizacji Brave CF stanie Marcin Bandel. Jak podaje pracodawca Polaka, ten zmierzy się z Kamalem Magomedovem. Będzie to druga najważniejsza walka gali Brave CF 77, do której dojdzie 5 grudnia w Isa Town w Bahrajnie. Pierwotnie do starcia miało dojść już w czerwcu, jednak ostatecznie zostało ono odsunięte w czasie.

Bandel (MMA 22-7-1) pas wagi super średniej zdobył w swoim ostatnim pojedynku. Popularny „Bomba” poddał byłego zawodnika UFC, Ismaila Naurdieva, w pierwszej rundzie balachą na gali Barve CF 63 w październiku 2022. Na walkę mistrzowską w bahrajńskiej organizacji, gdzie rywalizuje od 2021 roku, zapracował dwiema wygranymi. Bandel przed angażem w Brave CF walczył dla m.in. EMC, FEN czy UFC. „Bomba” jest znany ze swoich kapitalnych umiejętności parterowych – aż 19 z 22 zwycięstw zdobywał poddając swoich przeciwników.

Magomedov (MMA 9-0) na mistrzowską szansę zapracował dwiema wygranymi przed czasem. W listopadzie 2021 poddał Vitalya Tverdokhlebova w niespełna minutę, a niecały rok później w październiku pokonał Olliego Santalahtiego przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie. Przed rywalizacją w Brave CF, Magomedov walczył dla takich organizacji jak m.in. Titan FC czy Fight Nights Global. Wszystkie swoje walki niepokonany Dagestańczyk kończył przed czasem – czterokrotnie działo się to, zaś 6 razy ich poddawał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

zielony666

UFC
Middleweight

13,796 komentarzy 57,291 polubień

Poziom trudności walki dla Bandla 10/10.

Pełen komplet

niepokonany
Magomedov
10-0
wszystkie wygrane przed czasem
rekord nie nabity na ogórach
lubi łapać, rzucać i nokautować

Odpowiedz 4 polubień

Prorok Izajasz

KSW
Featherweight

5,055 komentarzy 8,918 polubień

Popularny bomba ? Czy to oznacza że jest na bombie ?

Odpowiedz 2 polubień