Organizacja BRAVE CF poinformowała o kolejnych starciach z udziałem Polaków, do których dojdzie na gali w Koninie, zaplanowanej na 25 września. Marcin Bandel (MMA 19-7-1) skrzyżuje rękawice z Magomedem Ayshkhanovem (MMA 7-0-0), natomiast Wawrzyniek Bartnik (MMA 6-1-0) zmierzy się z Solą Axelem (MMA 1-0-0).

W karcie walk wcześniej znalazła się już niepokonana Ewelina Woźniak (MMA 5-0-0). Polka zawalczy z Saminą Kamal Beik (MMA 5-3-0).

Bandel w lipcu tego roku udanie wrócił do klatki, poddając w nieco ponad półtorej minuty Davida Karpa. Wcześniej „Bomba” przegrał dwie walki z rzędu, najpierw z Davidem Bielkhedenem decyzją sędziów, następnie z Arsenem Sultanovem przez techniczny nokaut. Wcześniej 31-latek wygrywał między innymi z Musą Jangubaevem czy Arberem Muratim, przegrywał natomiast z Maribekiem Taisumovem i Steviem Rayem.

Niepokonany Ayskhanov wejdzie do klatki po ósme zwycięstwo w zawodowej karierze. „The Tank” po raz pierwszy wystąpi pod szyldem BRAVE CF. Szwajcar w dotychczasowych występach pokonywał Nikolaja Habertha czy Antona Mora. Pięć ze swoich siedmiu wygranych walk kończył przed czasem.

Bartnik wejdzie do klatki po ponad półtorarocznej przerwie. W ostatnich walce jednogłośną decyzją sędziów pokonał Samira Kadiego. Wcześniej 25-latek pokonywał Adriana Dudka czy Adriana Grzelaka. Jedyną przegraną poniósł we wrześniu 2017 roku, kiedy to na punkty wygrał Krystian Bielski.

Po bogatej karierze w amatorskim MMA, Axel zadebiutował na zawodostwie w marcu tego roku, poddając duszeniem trójkątnym Kuitt’ego Begaja. Wcześniej Francuz na mistrzostwach Europy i świata w mieszanych sztukach walki pokonywał między innymi Issę Isakova, Yanna Liassego czy Murada Guseinova.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of KaczFC
KaczFC

ONE FC
Bantamweight

2,279 komentarzy 2,599 polubień

Marcin Bandel „B:bomb::bomb::bomb:mba”!!!:bleed:

Odpowiedz polub

Avatar of yonigga
yonigga

1

17,732 komentarzy 31,159 polubień

w internetach mowia, ze gala na polshicie

Odpowiedz 1 Like