Zawodnik wagi piórkowej Marcelo Rojo podzielił się obrazem po wyniszczającej walce z Charlesem Jourdainem na UFC Vegas 21.

Marcelo Rojo, na minionej gali UFC w Las Vegas zgodził się na pojedynek z Charlesem Jourdainem w zastępstwie. Warto dodać, że zawodnik od zawsze walczył w kategorii 135 funtów, a tym razem zgodził się wystąpić w wyższej wadze ze względu na zastępstwo. Sam pojedynek oglądało się świetnie, panowie wymieniali się ciosami na środku oktagonu, jednak Jourdain w trzeciej rundzie popisał się nokautem. Do momentu przerwania pojedynku dwie pierwsze rundy były mocno wyrównane.

A tak po walce wygląda twarz Argentyńczyka, który dał całkiem niezły pokaz w oktagonie, ale ostatecznie musiał uznać wyższość swojego rywala.

Pozostawiłem wszystkie nadzieje w oktagonie. Nic mnie nie boli, jedynie to, że moja rodzina musi patrzeć na takie obrazki. Dziękuję UFC za szansę, robiłem, co mogłem, ale poległem.

Niestety pojedynek Marcelo Rojo z Charlesem Jourdainem nie został nagrodzony dodatkowym bonusem pieniężnym po gali, co także wywołało falę negatywnych komentarzy w mediach społecznościowych UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.