Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce możemy zobaczyć powrót Mameda Khalidova (MMA 34-7-2) do klatki organizacji KSW. W najnowszym wpisie na swojej stronie na Facebooku zawodnik olsztyńskiego Arrachionu zapowiedział „coś dużego”…

Życie przynosi dni, przez które musimy przejść samotnie, są uczucia, które trudno nam wyjaśnić słowami. To czas wewnętrznego dialogu, poszukiwania odpowiedzi i zaufania do siebie, do swojego wewnętrznego głosu. Czuję, że jestem na skraju czegoś dużego. I wierzę, że będziecie po mojej stronie. Czeka nas wielkie polowanie.

Khalidov w poprzednich wywiadach wielokrotnie powtarzał, że interesuje go głównie powrót na walkę mistrzowską o pas kategorii średniej. Czy tak się jednak wydarzy i już niedługo zobaczymy 40-latka w starciu ze Scottem Askhamem? Tego prawdopodobnie dowiemy się w ciągu najbliższych dni.

Khalidov w ostatnich trzech starciach ponosił przegran – w marcu 2018 roku został poddany przez Tomasza Narkuna, w grudniu 2018 roku decyzją sędziów przegrał po raz drugi z „Żyrafą”, natomiast w grudniu 2019 roku po trzech rundach walkę z Mamedem wygrał Scott Askham. Wcześniej Khalidov zwyciężał z takimi zawodnikami, jak Borys Mańkowski, Michał Materla, Brett Cooper czy Maiquel Falcao.

26 KOMENTARZE

 1. Życie przynosi dni, przez które musimy przejść samotnie, są uczucia, które trudno nam wyjaśnić słowami.

  To czas wewnętrznego dialogu, poszukiwania odpowiedzi i zaufania do siebie, do swojego wewnętrznego głosu.

  Bez kitu. Miałem to  wczoraj po 22.00

  Czuję, że jestem na skraju czegoś dużego.

  I to też miałem i co ważniejsze- nie myliłem się.

  Kebs na noc to skurwysyństwo.

 2. No bedzie rewanż z Askhamem na KSW 55 to juz wiadomo od tygodnia , Mamed jakoby ,że jest przyjacielem Kawulskiego to po 3 porażkach dostaje walke o pas :korwinlaugh:, no ale już nie te lata nie ta forma także nici z pasa panie Khalidov :razz:udziaonicbyniedao:

 3. Wydaje mi sie po tonie wypowiedzi ze Kawul jako menadzer Mameda, prowadzi mu social media

  Dokładnie, miałem takie same odczucie jak przeczytałem że to słowa Kawula.  No cóż widocznie samo przebywanie w towarzystwie tak wybitnego człowieka renesansu sprawia że człowiek staję się bardziej elokwentny.

 4. No bedzie rewanż z Askhamem na KSW 55 to juz wiadomo od tygodnia , Mamed jakoby ,że jest przyjacielem Kawulskiego to po 3 porażkach dostaje walke o pas :korwinlaugh:, no ale już nie te lata nie ta forma także nici z pasa panie Khalidov :razz:udziaonicbyniedao:

  Fajnie jakby Scott teraz skończył Czeczena przed czasem, bo znowu będzie pierdolenie Januszy jak po 1 walce, że Mamed wygrał.

 5. Bez kitu. Miałem to  wczoraj po 22.00

  I to też miałem i co ważniejsze- nie myliłem się.

  Kebs na noc to skurwysyństwo.

  :razz:ociesznymirek:

 6. Kawul to nie dość, że w tym wpisie pozostał sobą to jeszcze działał w zgodzie z kodeksem muslima :antonio: Nawet jako ghostwriter jest najlepszy, to jest szalone.

 7. Kawul to nie dość, że w tym wpisie pozostał sobą to jeszcze działał w zgodzie z kodeksem muslima :antonio: Nawet jako ghostwriter jest najlepszy, to jest szalone.

  Prawdziwy gangster :danaillegal:

 8. Mamed vs Askham 2 main event

  Pan Juras vs Szymon Kołecki tylko co main event :roberteyeblinking:

  No to chuj, nie kupię ppv na taki syfiasty ME. ::jondance::

 9. No to chuj, nie kupię ppv na taki syfiasty ME. ::jondance::

  KSW , ACA , Wotore ,Gromda ,Fame mma ,FEN , Krwawy Sport , Genesis  wszyscy chcą  PERPEJVIU , tylko chyhają jak ograbic cie z paru złotych ,  niedługo wyjście na dwór będzie możliwe tylko w systemie perpejviu :razz:utinlaugh:

 10. W pierwszej chwili myślałem, że ma na zdjęciu czapkę UFC…

  :mamed:

  Chyba Strikeforce. :roberteyeblinking:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.