Mairbek Taisumov nie pozostał obojętny wobec słów Conora McGregora. Irlandczyk nie tak dawno zaatakował rosyjskich zawodników, którzy mają wystąpić na gali UFC 242 w Abu Dhabi. Były mistrz określił m.in. Tukhugova czy właśnie Taisumova śmierdzącymi szczurami, którzy biorą doping. Mairbek na swoim profilu na Twitterze odniósł się do słów Conora.

„Śmierdzące szczury na dopingu” – Conor McGregor o Dagestańczykach na UFC 242

McKokaina, jedynym przestraszonym szczurem, którego widzę na zdjęciach, jesteś Ty – siedzisz w narożniku marudząc, płacząc i mówiąc, że to tylko biznes. Jedyne co rozwalasz to telefony, autobusy i ścieżki kokainy Ty ćpunie! Mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się twarzą w twarz.

Mówi się, że Taisumov wystąpi na UFC 242 w Abu Dhabi wraz z innymi Rosjanami. Na ten moment organizacja nie potwierdziła tych informacji. Nieznane jest też nazwisko potencjalnego rywala Mairbeka.

23 KOMENTARZE

 1. Jakby ktoś mnie dwa lata temu spytał czy potrafie sobie wyobrazić że za dwa lata po McGregorze będą wszyscy jechać, straci wszystko ( poza forsą na razie)  wejdzie w konflikt z prawem i będzie musiał za pomocą twittera przypominać o sobie bo wszyscy o nim zapomną powiedziałbym…oczywiście, każda gwiazda kiedyś gaśnie.

 2. no na pewno się spotkacie i co mu wtedy powiesz? że nie nie brałeś sterydów honorowy rycerzu bez skazy :lol::lol::lol:

 3. Chyba żadnej kozy w dagestańskich wioskach, nie wyruchali tamtejsi wirażkowie tak bardzo, jak Conora. Powiedziałbym, że go zgwałcili, ale primo, jak mówił śp. Andrzej Lepper "czy można zgwałcić prostytutkę hue hue hue", a secundo w islamie wyruchanie niewiernego bez jego zgody, to nie gwałt, a święty obowiązek :jump:

 4. no na pewno się spotkacie i co mu wtedy powiesz? że nie nie brałeś sterydów honorowy rycerzu bez skazy :lol::lol::lol:

  Nic nie powie, jebnie go w łeb

 5. Najebali mu w klatce, po walce, a potem kilka razy przez twittera. :antonio:

  Kto? przeciez o cały czas ten sam Ali terrorysta :razz:utinlaugh: posłuchaj sobie wywiadów, "Mairbek like to fight, you know, you know, i like boxing, you know, my broouda, you know" huehue

 6. Przecież to, że Khabib go pokonał nie znaczy, że jego koledzy też by dali radę. Wiem, że oni się regularnie wymieniają "mocą" ale to niestety tak nie działa.

 7. Przecież to, że Khabib go pokonał nie znaczy, że jego koledzy też by dali radę. Wiem, że oni się regularnie wymieniają "mocą" ale to niestety tak nie działa.

  Sami nic nie osiągnęli w sporcie, więc muszą się wspomagać wygranymi Khabiba.

 8. Przecież to, że Khabib go pokonał nie znaczy, że jego koledzy też by dali radę. Wiem, że oni się regularnie wymieniają nocą ale to niestety tak nie działa.

  Poprawiłem

 9. Z tego co pamiętam, to Ryży Krul  mimo wpierdolu od Kebaba jeszcze  wsadził  luja czy dwa szczurkom co wpadli do klatki.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.