Neil Magny nie zamierza być obojętnym wobec docinek ze strony Khamzata Chimaeva. „Borz” w mediach społecznościowych zaczepia wielu zawodników największej organizacji MMA na świecie najczęściej wyśmiewając ich występy w oktagonie UFC. Po walce Magny’ego z Chiesą, Chimaev również skomentował jego walkę. Magny po kilkunastu dniach odpowiedział jednak Khamzatowi.

Upewnij się, że będziesz miał taką samą energię jak mnie zobaczysz. Daję ci słowo – zaje*ię ci jak tylko cię zobaczę i nauczę cię szacunku!

Ja nie wybieram sobie rywali jak ty, walczyłem z najlepszymi zawodnikami z UFC przez ostatnie 8 lat. Coś o czym nie masz pojęcia.

Czemu tak się nie zachowywałeś jak kilka miesięcy temu miałeś szansę walczyć ze mną?

Chimaev (9-0 MMA) pod szyldem amerykańskiej organizacji w niezwykle dominujący sposób wygrał trzy walki w 66 dni. Ostatni raz w oktagonie był widziany we wrześniu bieżącego roku, kiedy to znokautował Geralda Meerschaerta w zaledwie 17 sekund. W kolejnej walce zmierzy się on z Leonem Edwardsem w marcu tego roku.

Magny (24-8 MMA) w ostatnich 6 walkach ma bilans 4-2. Po wygranych z Carlosem Conditem i Craigiem Whitem przegrał przez KO z Santiago Ponzinibbio. Po porażce z Argentyńczykiem, zawodnik wygrał trzy kolejne walki z Li Jingliang, Anthony Rocco Martinem i Robbiem Lawlerem. Po trzech wygranych otrzymał szansę w walce wieczoru z Michaelem Chiesą, lecz przegrał przez decyzję sędziowską.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.