Mateusz Borek po 16 latach zakończył swoją współpracę z organizacją KSW. Jeden z twórców Kanału Sportowego nie będzie już pracował przy galach największej polskiej organizacji MMA. Na odejście komentatora sportowego zareagował jeden z szefów KSW, Maciej Kawulski, który skomentował to na swoim profilu Facebooku.

Odkąd pamiętam zawsze siedzę na swoich galach na najlepszym z możliwych miejsc. Jego wartości nie buduje jednak ani widoczność, ani odległość od centrum wydarzeń, ani nawet niedostępność. To było wyjątkowe miejsce bo od lat zawsze w wyjątkowym towarzystwie. Nawet nie wiem jak to jest oglądać KSW bez prywatnego komentarza Mateusza Borka, a jeśli nawet wiem to z całą pewnością już tego nie pamiętam bo nie pamiętam przez te lata ani jednej nieobecności w naszej ławce. Czasem sprawy większe od nas pisząc swoja przyszłość zapisują też kawałek twojej. Będziemy się musieli nauczyć oglądać gale osobno Mati. Będę tęsknił za pożywką intelektualną jaką fundowaliśmy sobie w trakcie nudnych walk i za pogniecionymi mankietami, które mi formowałeś, nie kontrolując własnych emocji, w trakcie tych najciekawszych. Dziękuje ci za wszystko. Za lojalność, uczciwość, profesjonalizm, bezinteresowność i wiarę w to co robiłem… Zawsze… Bez względu na to co myśleli o tym inni. Mocno wierzę, że jeszcze wiele przed nami. „Jesteś zajebisty. Współpraca z tobą to była czysta przyjemność. Cokolwiek by o tobie nie mówili na mieście dla mnie zawsze będziesz jak brat.”

Odkąd pamietam zawsze siedzę na swoich galach na najlepszym z możliwych miejsc. Jego wartości nie buduje jednak ani…

Opublikowany przez  

Borek o zakończeniu współpracy poinformował w swoich mediach społecznościowych. Jak sam stwierdził, była jedna z „najpiękniejszych zawodowych przygód”. Popularny komentator sportowy nadal będzie uczestniczył w rozmowach o sportach walki. Jeden z programów na Kanale Sportowym, Oktagon Live, zajmuje się właśnie MMA gdzie Mateusz Borek spotyka się z ludźmi związanymi z tym sportem.

Najbliższa gala organizacji, KSW 53, odbędzie się już w ten weekend. Wystąpią wtedy m.in. Mateusz Gamrot, Norman Parke, Borys Mańkowski, Marcin Wrzosek czy Gracjan Szadziński.

Wszystkie informacje na temat gali KSW 53

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.