Wyraźnie lżejszy Paulo Costa ciężko przygotowuje się do walki z byłym mistrzem UFC, Robertem Whittakerem. Brazylijczyk na UFC 253 nieudanie próbował zdobyć pas mistrzowski kategorii średniej organizacji w starciu z Israelem Adesanyą. Został on jednak znokautowany przez rywala w drugiej rundzie pojedynku nie pokazując się wtedy z najlepszej strony. Teraz Costa będzie chciał wrócić na zwycięskie tory w starciu z „The Reaperem”, które odbędzie się 17 kwietnia tego roku. Zobaczcie w jakiej obecnie formie jest Brazylijczyk.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paulo Costa (@borrachinhamma)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paulo Costa (@borrachinhamma)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paulo Costa (@borrachinhamma)

Jakiś czas temu wyjaśniał on na swoim profilu na Twitterze jakie są powody jego lepszej dyspozycji:

Nigdy nie będę wychudzony. Przy okazji walki z Israelem miałem 2 operacje więc miałem sporo zbędnych kilogramów. Teraz nie mam kontuzji i trening idzie dobrze, dlatego wyglądam jakbym był w lepszej formie.

29-letni Costa (13-1 MMA) do UFC dołączył w 2017 roku jako mistrz Jungle Fight w kategorii średniej. Brazylijczyk zanotował bardzo mocny start w organizacji, nokautując każdego rywala w czterech kolejnych występach. Po zwycięstwach z Johnym Hendricksem oraz Uriah Hallem – „Borrachinha” po świetnej walce pokonał na punkty Yoela Romero. W ostatnim boju musiał po raz pierwszy uznać wyższość rywala w klatce, jakim był Israel Adesanya, mistrz UFC wagi średniej.

28 KOMENTARZE

 1. Jak Robert z nim przerżnie po tym co kiedyś prezentował w stójce to znaczy, że nadszedł schyłek jego kariery. Nie wiem jakim cudem Costa miałby to wygrać poza jakimś lucky punchem.

 2. Jedziesz Costa z tym nudziarzem

  Ostatnie kilka walk to dwie wojny z Romero, TKO z Jacare, Brunsonem. Dobra bitka z Cannonierem.

  Gość świetnie się porusza, elegancko dokłada kopnięcia i wchodzi w wymiany.

  Nudziarz w ch.j :wall:

 3. Ostatnie kilka walk to dwie wojny z Romero, TKO z Jacare, Brunsonem. Dobra bitka z Cannonierem.

  Gość świetnie się porusza, elegancko dokłada kopnięcia i wchodzi w wymiany.

  Nudziarz w ch.j :wall:

  Z jaredem i tillem wiało nudą

 4. Z jaredem i tillem wiało nudą

  Z Cannonierem to akurat niezła waleczka. Nokdaun i walka o przetrwanie Jareda. Świetnie Jabem pracował I trafiał. Z Tillem gorsza.

  Poza tym nie ma to jak oceniać zawodnika po dwóch ostatnich walkach, z których jedna była niezła 😆

 5. Z Cannonierem to akurat niezła waleczka. Nokdaun i walka o przetrwanie Jareda. Świetnie Jabem pracował I trafiał. Z Tillem gorsza.

  Poza tym nie ma to jak oceniać zawodnika po dwóch ostatnich walkach, z których jedna była niezła 😆

  Jestes tak dobry jak Twoja ostatnia walka

  :conorsalute:

  Costa musi wygrac

 6. Jestes tak dobry jak Twoja ostatnia walka

  :conorsalute:

  Costa musi wygrac

  No tak, Costa w ostatniej dobrze się zaprezentował

  :razz:ociesznymirek:

 7. Costa tak mnie rozczarował w walce z cycem,

  nie wiem z kim on by musiał wygrać żeby się odbudować i zyskać trochę szacunku.

 8. Jak Costa wygra z Robertem, to będzie znowu jęczał o walkę z Adesany. Ale Whittaker go pewnie przemieli, jeśli się na nic nie nadzieje.

 9. nakrecony jest, forma na probsie, może mieć pas ale musi pracowac z dobrym psycho… warunki ma lecz brak wiary po ważeniu itd.

 10. nakrecony jest, forma na probsie, może mieć pas ale musi pracowac z dobrym psycho… warunki ma lecz brak wiary po ważeniu itd.

 11. nakrecony jest, forma na probsie, może mieć pas ale musi pracowac z dobrym psycho… warunki ma lecz brak wiary po ważeniu itd.

 12. nakrecony jest, forma na probsie, może mieć pas ale musi pracowac z dobrym psycho… warunki ma lecz brak wiary po ważeniu itd.

 13. nakrecony jest, forma na probsie, może mieć pas ale musi pracowac z dobrym psycho… warunki ma lecz brak wiary po ważeniu itd.

 14. .dti uineżaw op yraiw karb zcel am iknuraw …ohcysp myrbod z cawocarp isum ela sap ćeim eżom ,eisborp an amrof ,tsej ynocerkan

 15. ˙pʇı nıuǝzɐʍ od ʎɹɐıʍ ʞɐɹq zɔǝl ɐɯ ıʞunɹɐʍ ˙˙˙oɥɔʎsd ɯʎɹqop z ɔɐʍoɔɐɹd ısnɯ ǝlɐ sɐd ¿ǝıɯ ǝzoɯ ,ǝısqoɹd ɐu ɐɯɹoɟ ,ʇsǝɾ ʎuoɔǝɹʞɐu

 16. ˙pʇı nıuǝzɐʍ od ʎɹɐıʍ ʞɐɹq zɔǝl ɐɯ ıʞunɹɐʍ ˙˙˙oɥɔʎsd ɯʎɹqop z ɔɐʍoɔɐɹd ısnɯ ǝlɐ sɐd ¿ǝıɯ ǝzoɯ ,ǝısqoɹd ɐu ɐɯɹoɟ ,ʇsǝɾ ʎuoɔǝɹʞɐu

  Kurwa właśnie za to uwielbiam to forum:rofl: wszyscy jesteście zajebiście pojebani

 17. Nikt mnie tak nie zawiódł jak costa w walce z kuntakinte. Miał wejść w czarnego żydka jak dzik w żołędzie a on tylko się przyglądał jak Izzy go leje :/

  Btw. gdzie on niby schudł? Dalej jest nabity jak autobus do Lichenia:korwinstupid:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.