Organizacja Oktagon MMA opublikowała na Twitterze ostateczne wyniki głosowania na tzw. Lucky Losera w turnieju wagi półśredniej. Niestety dla nas z rozgrywką pożegnał się Łukasz Siwiec.

Słowacko-czeska organizacja ogłosiła tydzień temu w swoich mediach społecznościowych możliwość pozostania w turnieju na wypadek kontuzji jednego z zawodników. Kibice mieli czas do końca ubiegłego tygodnia, aby zagłosować na dwójkę przegranych na gali Oktagon 40. Wówczas rozpoczęła się rozgrywka w turnieju wagi półśredniej. W głosowaniu brało udział dziewięciu przegranych.

Dwójką, która pozostaje w rozgrywce w przypadku kontuzji jednego z zawodników, są Samuel Kristofić oraz Ion Surdu. Łukasz Siwiec zajął trzecie miejsce tuż za byłym zawodnikiem KSW, więc pozostaje poza turniejem. Polak przegrał ze startą niewiele ponad dwóch tysięcy głosów. Tym samym Łukasz pozostaje poza turniej, w którym wygrany zgarnia nagrodę 300 tysięcy euro.

Siwiec (MMA 8-2) przegrał na Oktagon 40 na początku marca z Davidem Kozmą. 31-latek musiał uznać wyższość rywala, który wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziów. Wcześniej Polak rywalizował w organizacja Babilon MMA, gdzie pozostawał mistrzem kategorii półśredniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

36,141 komentarzy 125,093 polubień

Kurwa lubie Surde daje fajne waleczki ale to Siwiec powinien dostac druga szanse bo walka byla zajebista i bardzo bliska.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Light Heavyweight

14,238 komentarzy 35,179 polubień

2062 osoby i by wygrał :płacz:

Odpowiedz polub

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

12,630 komentarzy 53,646 polubień

Pepiki nas nie lubią

:childcry:

Odpowiedz polub

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Championship

29,012 komentarzy 47,341 polubień

I tak to powinno wyglądać, głosowanie na twitterze, albo lepiej na Cohones, np.
kto następnym rywalem Phila DeFries'a o pas, a nie jakieś tam rankingi KSW.

Odpowiedz 5 polubień

R
Rulimajk

M-1 Global
Heavyweight

3,866 komentarzy 11,482 polubień

Gdybyście głosowało na Siwca i innego leszcza a nie Surdu to była by szansa

Odpowiedz polub

Avatar of zoom
zoom

UFC
Middleweight

10,118 komentarzy 27,985 polubień

Kurwa lubie Surde daje fajne waleczki ale to Siwiec powinien dostac druga szanse bo walka byla zajebista i bardzo bliska.

A głosu na poljaka pewnie nie oddałeś :roberteyeblinking:

Odpowiedz polub

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

KSW
Featherweight

5,040 komentarzy 37,517 polubień

Pepiki nas nie lubią

:childcry:

Przecież my sami się nie lubimy, to jak możemy mieć o to pretensje do innych :jarolaugh:

Odpowiedz polub