Łukasz „GOAT” Parobiec będzie rywalem Michała Andryszaka na gali Fight Empire MMA. Obaj panowie zmierzą się ze sobą w walce wieczoru gali, która odbędzie się 5 maja w Nysie. Organizacja Fight Empire MMA miała swoje początki na Wyspach. Karta walk nadchodzącego wydarzenia, na którym zmierzą się zawodnicy z całego świata, została podzielona na sekcję amatorską i profesjonalną. Co ciekawe, dozwolone są kolana na głowę w parterze, stompy oraz soccer kicki.

Parobiec (12-10-2 MMA) nie wygrał walki w MMA od czasu zwycięstwa przez dyskwalifikację z aktualną wschodzącą gwiazdą UFC, Tomem Aspinallem z maja 2016 roku. Od tamtej pory jego bilans wynosi 0-5-2. W tym czasie dwukrotnie mierzył się z Chi Lewis-Parrym, z którym dwukrotnie remisował oraz z m.in. Wagnerem Prado.

Andryszak (22-9, 1 NC MMA) obecnie przeplata zwycięstwa z porażkami. Były pretendent do tytułu mistrzowskiego królewskiej kategorii wagowej KSW ostatni występ zaliczył na gali z numerem 58, gdzie pokonał Guto Inocente przez poddanie w drugiej rundzie. Wcześniej, w sierpniu ubiegłego roku, został znokautowany przez Michała Kitę w rewanżowym starciu. 21 z 22 wygranych w swojej karierze Polak zdobywał przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.