Informacja prasowa:

Bartosz Leśko (9-1), który na początku roku podpisał kontrakt z organizacją ACA, powróci do klatki już w kwietniu. Na Torwarze, podczas ACA 108, Gdynianin skrzyżuje rękawice ze Svetlozarem Savovem (18-7). Bułgar walczył już w Polsce. Podczas zeszłorocznej gali w Łodzi był bliski poddania Piotra Strusa. Leśko vs. Savov to ostatnie ogłoszenie z karty walk warszawskiej gali ACA 108 przed zakończeniem przedsprzedaży. Szansa na tańsze bilety upływa z końcem lutego.

Bartosz Leśko kontrakt z organizacją ACA podpisał na początku roku. Wojownik z Gdyni ma 23 lata i 12 zawodowych walk w MMA na swoim koncie, w tym 9 zwycięstw. Po dość  ntensywnym okresie w swojej karierze – w ciągu 3 lat zawodnik stoczył 7 pojedynków –  Leśko w październiku wyjechał do Tajlandii, gdzie odpoczywał i trenował. Świeży i głodny zwycięstwa powróci do klatki ACA już w kwietniu w Warszawie.

Svetloza Savov to doświadczony zawodnik z Bułgarii. W zeszłym roku zawalczył z Piotrem Strusem na gali ACA 96 w Łodzi. To był wyrównany pojedynek, a Savov był nawet bliski  poddania Strusa. Ostatecznie sędziowie dali zwycięstwo Polakowi. Savov słynie z szybkich poddań. Aż 13 ze swoich 18 zwycięskich walk kończył już w pierwszej rundzie!

Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia, w piątek, w COS Torwar w Warszawie. W walce wieczoru na Torwarze zobaczymy Daniela Omielańczuka (23-9) z Salimgireyem Rasulovem (18-7). Bilety na wydarzenie są dostępne w przedsprzedaży w promocyjnych cenach tylko do końca lutego. Ceny zaczynają się od 50 zł. Więcej na www.eventim.pl/aca108

KARTA WALK ACA 108

  • Daniel Omielańczuk (23-9) vs Salimgirey Rasulov (18-7)
  • Piotr Strus (15-5) vs Rafał Haratyk (12-3)
  • Kamil Oniszczuk (7-0) vs Mindaugas Verzbickas (14-7)
  • Radosław Paczuski (3-0) vs TBA
  • Łukasz Kopera (9-3) vs Duad Shaikhaev (9-4)
  • Bartosz Leśko (9-1) vs Svetlozar Savov (18-7)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.