mamed pudzianowski

Łukasz Jurkowski postanowił wesprzeć Mariusza Pudzianowskiego po tym, jak spadła na niego krytyka za walkę z Mamedem Khalidovem.

Nie milkną echa ostatniej walki Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Podczas gali XTB KSW 77, która odbyła się 17 grudnia, Mariusz został szybko rozbity przez Mameda Khalidova. Po starciu pojawiły się głosy krytyczne w stosunku do tego, jak „Pudzian” radził sobie w walce. Łukasz Jurkowski, były mistrz KSW i były rywal Mariusza, postanowił odnieść się do takich właśnie głosów i napisał na Instagramie:

Łaska kibica na pstrym koniu jeździ.

Jeden i drugi przerobili to wiele razy. Noszeni na rękach, wielbieni. Po słabszym występie mieszani z błotem. Tak teraz dzieje się z Mariuszem Pudzianowskim. Niby można się do tego przyzwyczaić, olać, ale tak po ludzku po prostu nie głupio Wam „kibice sukcesu”?

Absolutne Legendy. Nic tego nie zmieni. Ciężką pracą i determinacją doszli na szczyt. Za to szacunek na zawsze.

Głowa do góry Pudzian, a Mamed? Mamed King.

Dla Mariusza Pudzianowskiego przegrana z Mamedem była pierwszą porażką od roku 2019.
Przed grudniową walką Mariusz pokonał Michała Materlę, Serigne Ousmane Dię, Łukasza Jurkowskiego, Nikolę Milanovicia i Erko Juna.

Mariusz ma za sobą 26 walk w zawodowy MMA. 45-letni zawodnik nie planuje jednak jeszcze odwieszać rękawic na kołek i chce dalej rywalizować w okrągłej klatce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.