FAME MMA 6 za nami, jednak wciąż nie milkną po niej echa. O kolejnych wydarzeniach, które miały miejsce podczas sobotniej gali poinformował portal se.pl, na który czytamy o kulisach szóstej edycji organizacji FAME MMA.

„Udało się wystartować z galą i ją zrobić, choć w pewnym momencie do akcji wkroczyła policja. Mieliśmy na głowie jakieś oddziały zarządzania tłumem. Mam wrażenie, że w pewnym momencie było więcej służb niż naszego personelu. Jestem w tej chwili na komendzie policji, bo musimy tutaj dopełnić formalności. Trwają procedury” – powiedział przed walką wieczoru Krzysztof Rozpara w rozmowie z se.pl.

Współwłaściciel organizacji zdradził również, że na miejscu pojawił się inspektor sanitarny oraz zdementował doniesienia „Pudelka”, według którego gala została zablokowana w ostatnich minutach przed jej rozpoczęciem właśnie przez sanepid.

„Na miejscu był inspektor sanitarny, który zapoznał się ze wszystkim, co zrobiliśmy i nie widział podstaw do zablokowania. Zaakceptował nasze wydarzenie”

Zobacz również:
>>> FAME MMA 6: Wojtek Gola znokautował „Rafonixa”! Krasucki odklepał ciosy (wideo)
>>> FAME MMA 6: Marcin Najman znokautowany przez Piotra Piechowiaka w pierwszej rundzie!
>>> FAME MMA 6: Kasjusz Życiński poddał Macieja Rataja! „Don Kasjo” chce walki z Najmanem!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.