Marcin Różalskipo długiej rozłące ze sportami walki, wraca do startów. Tym razem jednak nie do klatki MMA. Popularny „Różal” stoczy swój kolejny pojedynek w walce na gołe pięści i będzie jednym z uczestników nowego projektu Genesis, tworzonego przez Macieja Kawulskiego, jednego z szefów marki KSW.

Do walki „Różala” ma dojść w październiku. Na razie nie wiadomo jednak kto będzie jego rywalem. Maciej Kawulski postanowił jednak podsycić nieco apetyt fanów i napisał w mediach społecznościowych:

A co jeśli powiem, że przeciwnikiem Różala będzie ktoś większy oraz bardziej doświadczony na światowych arenach walki?

Szef KSW dodał też kilka pytań do fanów dotyczących samego projektu Genesis.

Interesuje mnie kilka spraw: Jak sobie wyobrażacie przeciwnika i samą walkę? Jakie co do niej macie oczekiwania? Jak myślicie do jakiej muzyki tym razem wyjdzie Marcin Różalski? Czy wydaje wam się, że formuła na gole pięści sprawi, że pojedynek będzie jeszcze bardziej realny? Piszcie. Bardzo interesuje mnie co myślicie.

Marcin Różalski ma za sobą karierę w kickboxingu i MMA. W świecie mieszanych sztuk walki zadebiutował w 2011 roku i od początku związany był z KSW w którym stoczył 11 pojedynków. W nowej dyscyplinie udało mu się zdobyć pas wagi ciężkiej. Po pokonaniu Mariusza Pudzianowskiego na KSW 35, w kolejnej konfrontacji zmierzył się z Fernando Rodriguesem Juniorem, który wówczas był posiadaczem tytułu mistrzowskiego (po pokonaniu Karola Bedorfa). „Różal” znokautował Brazylijczyka w 16 sekund. Po tej walce zdecydował się zwakować pas i odejść z KSW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.