Informacja prasowa:

Przedstawiciel znanego klanu stójkowiczów, Łukasz Rajewski (10-6, 5 KO, 2 Sub) spotka się na gali KSW 59 z niepokonanym Mateuszem Legierskim (7-0, 4 KO, 1 Sub). Starcie, do którego dojdzie 20 marca, odbędzie się w limicie kategorii lekkiej.

Łukasz Rajewski po dwóch latach walk dla innych organizacji na gali KSW 54 powrócił do latki lidera europejskiej sceny MMA. W sierpniu zeszłego roku płocczanin zmierzył się z Bartłomiejem Koperą i wypunktował rywala, a starcie zostało uznane najlepszym pojedynkiem na tej karcie walk. Wcześniej trenujący w poznańskim Czerwonym Soku zawodnik mierzył się w KSW z Leo Zuliciem, Salahdinem Parnassem, Sebastianem Romanowskim, Jakubem Kowalewiczem i Łukaszem Chlewickim.

Mateusz Legierski zadebiutował w KSW na gali KSW 56. Zaledwie 24-letni zawodnik z Koniakowa zmierzył się wtedy z Francisco Barrio i po trzech rundach sędziowie przyznali mu zwycięstwo. Przed tym pojedynkiem reprezentant Oktagon Team wygrywał sześciokrotnie na lokalnych galach i w czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA, gdzie sięgnął w 2020 roku po tytuł mistrzowski.

Walka wieczoru | Main event
+120,2 kg/+265 lb: Mariusz Pudzianowski (13-7, 8 KO) vs Bombardier (2-0, 2 KO)
Walka o pas kategorii koguciej | KSW Bantamweight Championship Bout
61,2 kg/135 lb: Antun Račić (25-8-1, 13 Sub) vs Sebastian Przybysz (7-2, 4 KO, 1 Sub)

77,1 kg/170 lb: Krystian Kaszubowski (9-1, 2 KO, 1 Sub) vs Michał Pietrzak (9-4, 3 KO, 2 Sub)
70,3 kg/155 lb: Łukasz Rajewski (10-6, 5 KO, 2 Sub) vs Mateusz Legierski (7-0, 4 KO, 1 Sub)

14 KOMENTARZE

 1. Wcześniej trenujący w poznańskim Czerwonym Soku zawodnik

  Nie wiem czy redaktor powinien zdradzać takie tajniki poznańskiego dojo

  :mjsmile:

 2. Raczej Raju ogarnie, ostatni występ Legierskiego poniżej krytyki … Barrio który wstał z kanapy prawie wymęczył zwycięstwo.

 3. To cos tak Ku Klux Klan?

  O co chodzi? :travolta:

  To taka figura retoryczna . Zawsze jak walczy jeden z dziesięciu Rajewskich mówi się o nich jak o znanych kickboxerach.   Coś jak Bedorf mistrz parteru a Narkun mistrz Adcc.  A potem oczywiście oni wszyscy dostają wpierdol bo są chujowi jak placki

  I tak w kółko

 4. Legierski ode mnie z okolic to mu kibicuję. A Rajewski jak zawsze najgorszy – ja nie wiem jak on może być trenerem stójki jak go Salahdine młodszy o 10 lat i mniej doświadczony upokorzył. Potem nie dziwne, że Gamer czy Borys mają taką zerową stójkę.

 5. Po mistrzu "Octagonu" liczyłem więcej niż po walce z Barrio. Jeśli taki jego poziom to Rajewski wygra.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.