Pewne zwycięstwo Krystiana Kaszubowskiego na gali KSW 55 w Łodzi! Reprezentant Mighty Bulls Gdynia okazał się lepszy od Jakuba Kamieniarza na pełnym dystansie, dopisując do swojego rekordu zwycięstwo przez jednogłośną decyzję.

Kaszubowski szybko doskoczył do swojego rywala i zamknął Kamieniarza przy siatce. Po kilkudziesięciu sekundach Krystian skrócił dystans i przeszedł do klinczu. Zawodnicy nie wytrwali długo w zwarciu i akcja przeniosła się na środek klatki. Niedługo później Jakub przewrócił się, co wykorzystał Kaszubowski przechodząc do górnej pozycji. Krystian zasypał Kamieniarza serią ciosów, ale ten zdołał przetrwać ciężkie chwile. Jakub szukał dźwigni na nogę, Kaszubowski uciekł z zagrożenia i powrócił do stójki. Zawodnik z Gdyni ponownie docisnął Kamieniarza do siatki. Zawodnicy trafili na moment do parteru, jednak szybko się podnieśli. Kamieniarz trafił mocnym kopnięciem na korpus, na co Kaszubowski odpowiedział kolejnym złapaniem klinczu. Sędzia rozdzielił zawodników z powodu braku aktywności, ale runda chwilę później dobiegła końca.

Reprezentant Mighty Bulls cały czas napierał do przodu i zamykał Kamieniarza przy siatce. Jakub został zmuszony do walki z kontrataku wobec tak ofensywnej postawy swojego rywala. Kaszubowski bił celniej w stójce, w końcu docisnął Kamieniarza do klatki. Po dwóch minutach tej odsłony Krystian przeniósł walkę do parteru i wylądował w półgardzie. Kaszubowski kontrolował przeciwnika z góry, zadając przy tym wystarczającą liczbę ciosów, żeby sędzia ringowy nie podniósł zawodników do stójki. Kamieniarz był bezradny z pleców i aż do gongu kończącego rundę przyjmował kolejne uderzenia na głowę.

Kamieniarz trafił kopnięciem na korpus, następnie ruszył po obalenie, ale Krystian świetnie skontrował i to on wylądował na górze. Jakub szukał dźwigni na nogę, jednak Kaszubowski nie miał żadnych problemów z obroną i powrotem do stójki. Po chwili Kaszubowski w świetnym stylu wyniósł swojego przeciwnika wysoko w górę i rzucił nim o matę, przechodząc do pozycji bocznej. Krystian kontrolował Jakuba, który w końcu oddał plecy zawodnikowi z Gdyni. Kamieniarz jeszcze raz starał się wyrwać nogę do dźwigni. Kaszubowski bronił się do ostatnich sekund i pewnie zwyciężył przez jednogłośną decyzję.

77,1 kg: Krystian Kaszubowski pok. Jakuba Kamieniarza przez jednogłośną decyzję

Pełne wyniki gali KSW 55

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.