Udany debiut Andrzeja Grzebyka w KSW! Zawodnik z Rzeszowa po świetnym występie znokautował Tomasza Jakubca w drugiej rundzie walki na gali KSW 53!

Grzebyk zaczął od kilku kopnięć na korpus, ale Jakubiec agresywnie napierał z ciosami na głowę. Tomasz walczył bardzo agresywnie i kilkukrotnie trafił czysto na szczękę Andrzeja. Były mistrz FEN koncentrował się na kopnięciach z dystansu. Jakubiec w końcu nieco zwolnił i wywiązała się otwarta, wyrównana walka na środku klatki. Grzebyk trafił prawym i posłał Jakubca na deski! Andrzej zajął pozycję z góry, ale nie udało mu się skończyć tej walki przed czasem. Andrzej przeważał w parterze, jednak Jakubiec zdołał odwrócić pozycję. Po powrocie do stójki Grzebyk ponownie trafił świetnym uderzeniem i Tomasz drugi raz wylądował na ziemi. Jakubiec walczył o przetrwanie, Grzebyk dominował coraz mocniej. Zawodnik Bastionu popisał się jednak wytrzymałością oraz charakterem i udało mu się dotrwać do drugiej rundy.

W pierwszych sekundach drugiej rundy Grzebyk posłał Jakubca trzeci raz na deski i tym razem był to koniec tego pojedynku. Andrzej Grzebyk zwycięzcą przez TKO w drugiej rundzie!

77,1 kg: Andrzej Grzebyk pok. Tomasz Jakubca przez TKO, runda 2, 0:15

Pełne wyniki gali KSW 53

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.