Kolejne ciekawe stracie znalazło się na karcie kwietniowego wydarzenia 3 siły nadwiślańskiego MMA. Krystian Szczęsny wyrusza po drugie zwycięstwo pod szyldem organizacji Babilon. Na jego drodze stanie były zawodnik Armia Fight Night, Mateusz Pudło.

Szczęsny (MMA 2-1) miał okazję zadebiutować pod banderą organizacji Tomasza Babilońskiego w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas rozprawił się z Bartłomiejem Nowakiem, nokautując go w pierwszej odsłonie pojedynku. 21-latek ma na swoim koncie 2 zwycięstwa, obydwa zakończone przez nokaut. W lutym 2022 pokonał Pawła Sołoguba na wydarzeniu Contra MMA 2. Jedyną porażkę w karierze odniósł z rąk zawodnika występującego obecnie w największej polskiej organizacji, Adriana Gralaka. Ów pojedynek miał miejsce na gali Browar Północny Fight Night 2.

Po drugiej stronie klatki stanie Mateusz Pudło (MMA 3-1). Miał on okazję występować na galach spod szyldu Armia Fight Night oraz Carpathian Warriors. Rzeszowianin to przede wszystkim bardzo sprawny grappler. Znaczną większość swoich amatorskich startów rozstrzygał za pomocą poddań. Jego rekord zawodowy również opiewa w 2 zwycięstwa przez techniki parterowe. Pudło miał okazję dwukrotnie wchodzić do klatki AFN. W swoim debiucie dla organizacji pokonał obecnego mistrza organizacji TFL, Karola Skrzypka. 4 miesiące później musiał uznać wyższość Łukasza Stanka, który znokautował go w drugiej rundzie walki. Pojedynek z Krystianem Szczęsnym będzie jego debiutem w organizacji Babilon MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,361 komentarzy 72,762 polubień

Z takimi rekordami, takie prospekty nie w połowie karty KRS1 w Wałczu albo Tarnobrzegu? Aż dziwne!

Odpowiedz polub

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Open

24,105 komentarzy 101,464 polubień
Avatar of respect
respect

UFC
Light Heavyweight

15,550 komentarzy 72,698 polubień

Jazda @Karton323, dobrze Cię widzieć po tej przerwie
:bleed:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Mnichu
Mnichu

PLMMA
Heavyweight

6,218 komentarzy 26,429 polubień

Jedziesz z przeciwnikiem @Karton323 :bleed:

Odpowiedz 1 Like