ziółkowski parnasse

Mistrz kategorii piórkowej KSW, Salahdine Parnasse, zareagował w krótkim wpisie w mediach społecznościowych na zestawienie z Marianem Ziółkowskim. Francuz pozostaje pewny siebie przed potyczką z Polakiem.

W dniu wczorajszym organizacja KSW odsłoniła karty pozostałych wydarzeń tego roku polskiego giganta MMA. Jednym z nich będzie listopadowa gala z numerem 76. Wówczas w walce wieczoru dojdzie do starcia dwóch mistrzów organizacji. Salahdine Parnasse zmierzy się w pojedynku o mistrzostwo wagi lekkiej z posiadaczem pasa tejże kategorii, Marianem Ziółkowskim. Francuz zdążył już ustosunkować się do tego zestawienia na swoim Twitterze.

Parnasse mistrzostwo kategorii piórkowej KSW odzyskał podczas gali KSW 65 w grudniu ubiegłego roku. Wówczas zrewanżował się Danielowi Torresowi za odebranie pasa mistrzowskiego na początku 2021. W ostatnim pojedynku pokonał Daniela Rutkowskiego w walce wieczoru radomskiej gali KSW 68 w marcu tego roku. 24-latek poddał Polaka w czwartej rundzie potyczki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of torpedo
torpedo

UFC
Bantamweight

8,374 komentarzy 35,930 polubień

Zrobił papiery na kierownika budowy czy co?

Odpowiedz 2 polubień

m
miszaa

ONE FC
Welterweight

2,419 komentarzy 4,906 polubień

Dwóch dobrych i fajnie walczacych zawodników będzie sie biło o pas niby drugiej organizacji mma na świecie w ....Grodzisku Mazowieckim.

Odpowiedz 1 Like