Chan Sung Jung (16-5) po zwycięstwie nad Frankie Edgarem (23-8-10) jest głodny dalszej rywalizacji. Koreańczyk na łamach MMAJunkie zdradził, z kim chciałby zmierzyć się w kolejnych pojedynkach.

Obecnie, jeżeli nie Volkanovski to chcę kogoś z tej trójki – Zabit Magomedsharipov, Brian Ortega lub Max Holloway. Jeżeli nie dadzą mi walki o pas, to uważam, że ci rywale są naprawdę godni mojego trudu.

Usłyszałem już kilka słów od Seana Shelby’ego i Dany White’a – niestety nie mogę nic ujawnić. Jedynie powiem wam, że będzie niezła zabawa.

Jeżeli chodzi o wagę piórkową to wiele mówi się o rewanżu Alexandra Volkanovskiego (21-1) i Maxa Hollowaya (21-5). Czyżby zatem miało dojść w końcu do starcia ”Koreańskiego Zombie” z Brianem Ortegą? Walka ta przecież nie odbyła się na UFC Busan, gdyż Amerykanin złapał kontuzję. Tak czy siak, celem Junga jest stanie się najlepszym zawodnikiem na świecie.

Jeżeli kiedykolwiek pojawi się okazja na zostanie mistrzem świata, to gwarantuję wam, że ją wykorzystam i będę najlepszy. Pas mistrzowski jest moim marzeniem i celem. Tym samym pokażę, że mężczyźni z Azji są tak samo silni, jak inni.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.