GROMDA startuje już 6 czerwca! Z tej okazji firma Extreme Hobby przygotowała konkurs w którym do wygrania jest voucher o wartości 1000 zł do realizacji w sklepie .

Zasady są proste:

Gdybyś mógł stworzyć zawodnika walczącego w turnieju GROMDY, jaką miałby ksywkę, czyją siłę ciosu, czyją technikę i czyją psychikę?

Przykładowa odpowiedź:
– Ksywka: Bombardier
– Siła ciosu: Alistair Overeem
– Technika: Dominick Cruz
– Psychika: Joanna Jędrzejczyk

Odpowiedzi proszę umieścić na profilu Extreme Hobby na Facebooku:

Walki na gołe pięści – GROMDA 👊 startuje już 6 czerwca! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym do…

Opublikowany przez  

Jak do tej pory na GROMDZIE ogłoszonych mamy zawodników o ksywkach: Tyson, Bizer, Ruski, Kickboxer, Lodówa, Vasyl, Brodacz, Dzidziuś, Góral, Maximus. Dołącz do tej bandy Twojego fantastycznego i wymarzonego fightera!

KUP DOSTĘP DO GALI:

Gromda startuje już 6 czerwca. A wraz z wydarzeniem nowa jakość w realnych pojedynkach. Najtwardsi wojownicy zamknięci w małym ringu o wymiarach 4×4 metry, który narzucać będzie walkę ofensywną. Brak możliwości ucieczki, adrenalina, wola walki, brutalność, zasady oparte na honorze i powrót dyscypliny bokserskiej do korzeni. Rywalizacja „cios za cios” dzięki GROMDZIE nabierze nowego znaczenia.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.