Kolejny pojedynek został anulowany przez COVID-19. Brazylijski półciężki Vinicius Moreira z powodu choroby nie będzie mógł zawalczyć z Modestasem Bukauskasem. Starcie planowane było na 15 lipca na „Fight Island”. Informację o chorobie Moreiry podało MMA Fighting. Co ciekawe, z tej samej gali wypadł Anderson dos Santos, który również zachorował na COVID-19. UFC szuka teraz zastępstwa dla Bukauskasa.

Bukauskas (10-2 MMA) po dwóch przegranych z rzędu wygrał sześć kolejnych pojedynków. 25-letni Litwin pokonał m.in. Marcina Wójcika na Cage Warriors 102 przez TKO w 2. rundzie. 9 z 10 wygranych w karierze zdobywał kończąc rywali przed czasem. Pas mistrzowski kategorii półciężkiej zdobył w walce z Marthinem Hamletem na Cage Warriors 106.

Walką wieczoru gali, która odbędzie się 15 lipca będzie starcie Dana Ige z Calvinem Kattarem.

7 KOMENTARZE

 1. Ciekawe, że w tak małej grupie jaką jest karta walk gali, jest aż tylu zarażonych. Może pół populacji już jest chore na to?

 2. Może pół populacji już jest chore na to?

  Gdyby tak było, to by była najlepsza wiadomość, bo 50% wystarczy, żeby przerwać ciąg zarażeń:)

 3. Ciekawe, że w tak małej grupie jaką jest karta walk gali, jest aż tylu zarażonych. Może pół populacji już jest chore na to?

  Najlepsze jest to, że są tak chorzy, że sami o tym nie wiedzą.

  Prawdziwa dżuma naszych czasów.

 4. W takim tempie zakażeń w UFC tym szajsem to zaraz jakiś urzędas ogłosi zakaz organizacji gal. Niech do nas przyjadą gdzie można 25 % publiczności wpuścić :muttley:

 5. Vinicius przegrywa wszystko jak leci. 0-3 UFC, 0-1 Covid. Może to znak by go już nie zapraszać do walki?

 6. Ciekawe, że w tak małej grupie jaką jest karta walk gali, jest aż tylu zarażonych. Może pół populacji już jest chore na to?

  Jakbyś przebadał całą Polskę to wynik byłby zbliżony do tego co było na Śląsku.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.