Organizacja Fight Exclusive Night poinformowała o kolejnej zmianie, do której doszło przed sobotnią galą FEN 30. Wojciech Janusz (MMA 9-5-0) skrzyżuje rękawice z Michałem Gutowskim (MMA 9-11-0).

Pierwotnie „Kulkinio” miał zmierzyć się z Mathieu Grondinem, a następnie z Saeedem Younsim. Obaj zrezygnowali jednak ze starcia z powodu kontuzji.

Janusz wejdzie do klatki po raz trzeci w 2020 roku. W styczniu decyzją sędziów przegrał z Adamem Kowalskim. Pięć miesięcy później w pewny sposób pokonał na punkty Piotra Kalenika. Wcześniej 29-latek pokonywał między innymi Arkadiusza Jędraczkę, Łukasza Łysoniewskiego czy Michała Gutowskiego, z którym ponownie zmierzy się w sobotę.

„Gutek” w ostatnich siedmiu pojedynkach zwyciężył tylko raz – w 2018 roku z Adamem Wiśniewskim. W pozostałych starciach Gutowski był odprawiany przed czasem – pięciokrotnie w pierwszej rundzie i raz w odsłonie drugiej. Przegrywał między innymi z Martinem Zawadą, Hracho Darpinyanem, Mateuszem Ostrowskim, Marcinem Wójcikiem czy Łukaszem Sudolskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.