Anthony Joshua oraz Oleksandr Usyk w ciągu kilku tygodni mają podpisać kontrakt na walkę, która odbędzie się na stadionie klubu Tottenhamu Hotspur.

Niebawem kibiców w Londynie czekają ogromne emocje na stadionie Tottenhamu Hotspur. Eddie Hearn planuje zorganizować dużą galę z udziałem Anthony’ego Joshuy oraz Oleksandra Usyka we wrześniu. Obiekt może pomieścić 62 tysiące kibiców.

W tym tygodniu walka będzie dograna — komentuje Hearn w podczas programu DAZN Boxing Show — znam Usyka bardzo dobrze i wiem, że nie odrzuci tej propozycji. Pojedynek odbędzie się we wrześniu w Londynie. Właśnie dogrywam szczegóły, to będzie piękna noc.

To wielka walka, na wysokim poziomie. Gra toczy się o mistrzostwo wagi ciężkiej, a Oleksandr to gwiazda wagi Cruiser. Nie mogę się doczekać powrotu wszystkich kibiców na stadion.

Anthony Joshua 12 grudnia 2020 roku pokonał Kubrata Puleva w Londynie i obronił pasy mistrzowskie organizacji WBA, IBF, WBO oraz IBO w wadze ciężkiej. Wcześniej udanie zrewanżował się Andy’emu Ruizowi Jr. za porażkę w lutym 2019 roku. Brytyjczyk na swoim rozkładzie posiada takie nazwiska jak: Povetkin, Parker, Takam, Klitschko, Whyte czy Breazeale. Co prawda popularny 'AJ’ nastawiał się na spotkanie z Tysonem Furym, jednak obóz mistrza WBC musiał podjąć Deontaya Wildera.

Oleksandr Usyk w zawodowej karierze nigdy nie przegrał. Zasłynął z wyczyszczenia dywizji Cruiser, gdzie nie miał sobie równych, a każdego rywala deklasował. W 2019 roku zdecydował się na transfer do wagi ciężkiej, podejmując Chazza Witherspoona w Chicago. Następnie przeszedł prawdziwy test w pojedynku z Derekiem Chisorą. Teraz jest oficjalnym pretendentem do tytułu WBO królewskiej kategorii wagowej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,762 komentarzy 2,687 polubień

Anthony Joshua oraz Oleksandr Usyk w ciągu kilku tygodni mają podpisać kontrakt na walkę, która odbędzie się na stadionie klubu Tottenhamu Hotspur.

Niebawem kibiców w Londynie czekają ogromne emocje na stadionie Tottenhamu Hotspur. Eddie Hearn planuje zorganizować dużą galę z udziałem Anthony'ego Joshuy oraz Oleksandra Usyka we wrześniu. Obiekt może pomieścić 62 tysiące kibiców.

W tym tygodniu walka będzie dograna — komentuje Hearn w podczas programu DAZN Boxing Show — znam Usyka bardzo dobrze i wiem, że nie odrzuci tej propozycji. Pojedynek odbędzie się we wrześniu w Londynie. Właśnie dogrywam szczegóły, to będzie piękna noc.
To wielka walka, na wysokim poziomie. Gra toczy się o mistrzostwo wagi ciężkiej, a Oleksandr to gwiazda wagi Cruiser. Nie mogę się doczekać powrotu wszystkich kibiców na stadion.

Anthony Joshua 12 grudnia 2020 roku pokonał Kubrata Puleva w Londynie i obronił pasy mistrzowskie organizacji WBA, IBF, WBO oraz IBO w wadze ciężkiej. Wcześniej udanie zrewanżował się Andy'emu Ruizowi Jr. za porażkę w lutym 2019 roku. Brytyjczyk na swoim rozkładzie posiada takie nazwiska jak: Povetkin, Parker, Takam, Klitschko, Whyte czy Breazeale. Co prawda popularny 'AJ' nastawiał się na spotkanie z Tysonem Furym, jednak obóz mistrza WBC musiał podjąć Deontaya Wildera.

Oleksandr Usyk w zawodowej karierze nigdy nie przegrał. Zasłynął z wyczyszczenia dywizji Cruiser, gdzie nie miał sobie równych, a każdego rywala deklasował. W 2019 roku zdecydował się na transfer do wagi ciężkiej, podejmując Chazza Witherspoona w Chicago. Następnie przeszedł prawdziwy test w pojedynku z Derekiem Chisorą. Teraz jest oficjalnym pretendentem do tytułu WBO królewskiej kategorii wagowej.

Odpowiedz polub

click to expand...