Znamy sylwetki kolejnych trzech uczestników nowego reality show od KSW. Zawodnicy, którzy powalczą o kontrakt to Karol Wesling, Bartłomiej „Clark Kent” Gładkowicz, Kamil „Kamas” Dołgowski.

Bez rekordu MMA
Trener i zawodnik MMA, Muay Thau i K1. Ze sportem związany od dzieciństwa. W przeszłości trenował lekką atletykę, akrobatykę i piłkę ręczną. Od osiemnastego roku życia szkoli się wyłącznie w sportach walki, ciągle doskonaląc swój wachlarz technik. Trzy lata temu przyszło mu zmierzyć się z najcięższym życiowym przeciwnikiem – nowotworem w lewej komorze serca. Po operacji i sześciu miesiącach rehabilitacji wrócił na matę, gdzie daje z siebie wszystko. Na co dzień pracuje jako szef kuchni we włoskim bistro, prowadzi treningi indywidualne i grupowe, a także zdarza mu się pilnować porządku w warszawskich klubach. Ma na swoim koncie tytuł Mistrza Polski Kickboxingu federacji WKSF i UFR, Mistrza Polski MMA „Time of Masters” i złoty medal Pucharu Europy Mazovia CUP w formule MMA.

Rekord MMA: wygrał 6 walk, przegrał 0, zremisował 0
W wieku 8 lat zaczął trenować sztuki walki, choć zaliczył epizod w orkiestrze dętej i bractwie rycerskim. Dzięki MMA nabrał pewności siebie i nauczył się pokory. Niepozorna postura sprawia, że przeciwnicy lekceważą go w oktagonie, czego potem żałują. Na zawodowym ringu nie doznał jeszcze porażki. Cztery walki zakończył nawet w pierwszej rundzie. Jest byłym Mistrzem Polski, a także posiadaczem purpurowego pasa w brazylijskim jiu-jitsu. Reprezentuje bydgoskie kluby XYZ Fighting Division oraz Fight Academy. Jego hobby to gry komputerowe.


Rekord MMA: wygrał 5 walk, przegrał 0, zremisował 0
W wieku 11 lat został porażony prądem i doznał upadku, w wyniku którego miał pękniętą czaszkę i problemy ze wzrokiem. Powrót do zdrowia potraktował jako dar od losu, który postanowił wykorzystać poświęcając się w pełni sportowi. Na zawodowym ringu jest niepokonany. Reprezentuje barwy klubu Rio Grappling Wrocław. Pracuje jako bramkarz w kasynach oraz w dyskotekach. Prywatnie zapalony wędkarz, który czas na rybach traktuje jako okazję do wyciszenia się.

W projekcie tym zawodnicy zostaną zamknięci w jednym domu, który naszpikowany będzie kamerami. Widzowie będą mogli oglądać jak ich ulubieńcy zmagają się w codziennych sytuacjach oraz w klatce. Nagrodą za zwycięstwo w programie, będzie kontrakt z KSW. Maciej Kawulski na temat tej inicjatywy wypowiedział się w następujący sposób:

Chcemy pokazać życie zawodnika. W jednym domu zamkniętych jest dziesięciu mężczyzn rywalizujących w jednej kategorii wagowej. O tym czy wypadają z niego, decydują walki. Raz w tygodniu jest walka, przegrany odpada, zwycięzca stoczy trzy walki, a finał odbędzie się na gali KSW.

Prowadząca programu została autorka trzech bestsellerowych powieści z cyklu „365 Dni” i filmu o tym samym tytule Blanka Lipińska. W programie zobaczymy również szefów organizacji KSW Macieja Kawulskiego, Martina Lewandowskiego oraz dyrektora sportowego KSW, Wojsława Rysiewskiego.

Zadebiutuje w telewizji Polsat, 6 marca 2020 roku. Producentem programu jest Endemol Shine Polska.

Sylwetki czterech pozostałych uczestników do obejrzenia w osobnym wpisie.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.