Według informacji, jaką podano podczas ostatniego odcinka MMA Letem Svetem, kartę walk najbliższego wydarzenia KSW zasili intrygujące zestawienie w kategorii piórkowej. Powracający do klatki Krzysztof Klaczek stanie w szranki z debiutującym Vojto Barborikiem.

Na dodatek sam Polak zdecydował się na potwierdzenie tych słów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Klaczek (MMA 12-6) jest związany z największą polską organizacją od dwóch lat. Dotychczas pod jej szyldem zaliczył zaledwie jeden występ. W inauguracyjnym pojedynku, który wziął w zastępstwie, zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem. Tę konfrontację przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów. Następnie na gali w Chorwacji miał skrzyżować rękawice z Filipem Pejiciem, aczkolwiek musiał wycofać się z tego starcia ze względu na kontuzję kolana.

Z kolei Barborik (MMA 12-1) to niezwykle utalentowany zawodnik, który kontrakt z KSW podpisał już jakiś czas temu. Jego debiut był planowany na marzec ubiegłego roku, ale to wydarzenie zostało odwołane zważywszy na pandemię koronawirusa. Słynący z nietuzinkowych umiejętności parterowych Słowak ostatnią walkę stoczył na OKTAGON 15, gdzie pokonał Elisona Goncalveza przez poddanie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.