Khamzat Chimaev otrzyma świetną szansę od organizacji „Ultimate Fighting Championship” po trzech walkach w oktagonie. „Borz” na swoim profilu na Twitterze pochwalił się, że wystąpi w głównej walce wieczoru jednej z nadchodzących gal. Chimaev dał znać, że ma już datę pojedynku, a teraz czeka jedynie na nazwisko rywala. Walka odbędzie się na dystansie 5 rund.

Mam już datę pojedynku, teraz szukają mi rywala. 5 rund, główna walka wieczoru. Dziękuję Dana White za dotrzymanie słowa. Ktokolwiek, kiedykolwiek, gdziekolwiek!

Chimaev (9-0 MMA) wygrał trzy pojedynki w UFC w 66 dni. W ostatnim starciu potrzebował tylko 17 sekund, aby w kategorii średniej znokautować Geralda Meerschaerta. „Borz” po walce stwierdził, że jest gotowy nawet na mistrzowskie walki w dwóch kategoriach wagowych – do 77 i 84 kilogramów. Po błyskawicznej wygranej zdążył już wyzwać na walkę takich zawodników jak Jorge Masvidal, Stephen Thompson czy Demian Maia. Nie wiadomo czy UFC już teraz zdecyduje się na zestawienie Chimaeva z czołowym zawodnikiem dywizji półśredniej. Wiele osób sugeruje, że „Borz” powinien zmierzyć się z kimś jak Neil Magny, Vicente Luque czy Geoff Neal.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.