Khabib Nurmagomedov Conora McGregor Poirier UFC 242

Długo nie trzeba było czekać na wypowiedź Khabiba Nurmagomedova (27-0) dotyczącą ostatniego zajścia z udziałem Conora McGregora (21-4). Mistrz UFC w kategorii lekkiej wypowiedział się w ostry sposób o Irlandczyku, który w ostatnich dniach uderzył starszego mężczyznę w barze.

„To jest bardzo, bardzo zła rzecz. Nawet, jeśli starszy mężczyzna, jak ten z filmiku, uderzy cię w twarz 10 razy… Ty nie możesz go uderzyć w twarz. To jest po prostu niemożliwe. Musimy szanować starszych ludzi. Nie rozumiem tego. Jeden fan wysłał mi wiadomość, w której napisał „hej, pamiętasz, jak on próbował dać ci to whiskey, alkohol, a ty tego nie wziąłeś? Dlaczego go wtedy nie uderzyłeś?”. A teraz on robi takie szalone rzeczy ze starszą osobą? Nie rozumiem tego”

Nurmagomedov uważa również, że „Notorious” powinien trafić za kratki.

„Tacy ludzie powinni iść do więzienia. W mojej opinii on powinien zobaczyć więzienie od środka, ponieważ jeśli coś się dzieje i ludzie widzą więzienie, wtedy siadają i myślą nad tym wszystkim. Wtedy też wiedzą, co zrobili i dlaczego tam siedzą. On musi o tym pomyśleć”

30-latek zastanawia się jednak, dlaczego McGregora nie spotkała żadna kara za tego rodzaju zdarzenia.

„Nie mam zamiaru nic mówić w jego stronę. Chcę tylko powiedzieć władzom w Irlandii, gdzie jesteście? Wyślijcie mu lokalizację. To wszystko. Dzisiaj uderzył starszego mężczyznę. Co się stanie jutro? Tego nikt nie wie.”

Nurmagomedov zapytał również, dlaczego ludzie z Rosji mają problemy z wizami, podczas gdy Conor McGregor bez problemu podróżuje do Stanów Zjednoczonych.

„My, ludzie z Rosji, wszyscy mamy problemy z wizami. Dlaczego więc ten skurczybyk nie ma problemu z wizą w Stanach Zjednoczonych. Jak oni mogą dać mu wizę lub coś takiego, szacunek, pracę, coś takiego? Tacy ludzie muszą iść do więzienia. Mówiłem wam, ten facet nie ma klasy, nie ma szacunku.”

Na koniec niepokonany mistrz UFC zaznaczył, że jest to przede wszystkim złe dla sportu.

„To jest złe dla sportu. Czasami on robi dobre rzeczy dla sportu, ale teraz on nie ma rozumu, stracił rozum. Władze powinny go zmiażdżyć, bo naprawdę jestem wściekły w związku z tym filmem. Nie rozumiem, jak możesz uderzyć starszego mężczyznę. Nawet, jeśli uderzyłby cię 10 czy 20 razy, to jest wielki brak szacunku, nie tylko dla starszych osób, ale ogromny brak szacunku dla wszystkich ludzi.”

27 KOMENTARZE

 1. Masz rację Khalabib, że brak przykładnej kary daje zły przykład innych odnośnie tego, że co wolno bogatym celebrytom to nie innym. No chyba, że uderzyłby istotę niższej kategorii (żonę), bo się należało, wtedy pewnie ok.

 2. Dokładnie, tam skąd Khebson pochodzi nie możesz bić bezkarnie starszych mężczyzn, bo to szczyt łańcucha pokarmowego. Co innego babę, dziecko albo geja. Tych możesz nawet kamieniem. W imię boga.

 3. Można smieszkowac, ale sporo racji w tym jest. Oczywiście nikt jeszcze nie poszedl do paki za obcierke w barze, ale równi i rowniejsi zawsze byli i będą. Z wizą i dobry przykład podał Kebab.

 4. odezwał się koleś który każe bezdomnym pompki robić i wyskakuje z klatki napierdalać się z teamem przeciwnika :dobry:

 5. Pytanie, co by było, gdyby przepity waciak miał więcej pary i dziadka by tak pierdolnął, że dziadek by zjechał i pierdolnął głową o glebę.

  Qniec kariery.

 6. On takie rzeczy na poważnie gada czy po angielsku ma ograniczone słownictwo i nie daje rady ubrać myśli w słowa?

 7. Tak powinien, ale gość ma tyle mamony z Propera i jeszcze z walk że zapłaci odszkodowanie i kary nie będzie, temat zamieciony pod dywan. Musiałby wyrządzić krzywdę naprawdę grubej rybie, a nie przeciętnemu Kowalskiemu, Johnsonowi, Mullerowi czy innemu Smithowi, która zapłacili miliony najlepszemu prokuratorowi na świecie żeby go udupić.

 8. Kebab zrozum ta akcja z dziadkiem była w ramach promocji berbeluchy, tak się robi reklamę na zachodzie.   :conorsalute:

 9. Tak powinien, ale gość ma tyle mamony z Propera i jeszcze z walk że zapłaci odszkodowanie i kary nie będzie, temat zamieciony pod dywan. Musiałby wyrządzić krzywdę naprawdę grubej rybie, a nie przeciętnemu Kowalskiemu, Johnsonowi, Mullerowi czy innemu Smithowi, która zapłacili miliony najlepszemu prokuratorowi na świecie żeby go udupić.

  a widziałeś deklarację podatkową albo sprawozdanie finansowe jego firmy?

  skąd wiesz że biznes jest zyskowny? może ma duże koszty i tak fajnie to nie wygląda na liczbach?

  musi sam kupować i na siłę rozlewać w barach 😉

 10. odezwał się koleś który każe bezdomnym pompki robić i wyskakuje z klatki napierdalać się z teamem przeciwnika :dobry:

  Nie każe, tylko dał chłopowi dorobić.

 11. a widziałeś deklarację podatkową albo sprawozdanie finansowe jego firmy?

  skąd wiesz że biznes jest zyskowny? może ma duże koszty i tak fajnie to nie wygląda na liczbach?

  musi sam kupować i na siłę rozlewać w barach 😉

  Z tym rozlewaniem na siłę jakoś nie kupuje tego 🙂

  Gość jest jednym z najbardziej medialnych sportowców na świecie. W każdym razie ma tyle hajsu że spokojnie się w nim może kąpać a nawet i zamiast sałaty na kanapkę dawać. Owszem przyznam nie widziałem sprawozdania, ale samo to że jest to jego biznes robi markę i ludzie na to lecą "bo to jest McGregora". Gdyby takie same akcje robił ja, Ty czy reszta cohones to byśmy czekali na proces no ale rudy zawsze wybrnie z tarapatów. Swoją drogą chciałbym zobaczyć takie zachowanie np. względem takiego Ngannou który ma rakietę w ręce.

 12. Khabib nie wierze tobie że gdyby starszy dziadek ciebie uderzył nic bys z tym nie zrobil. Każdy by sie zachowal tak samo, dziadek zacząl cwaniakowac i zgrywac tawrdziela wiec conor go sprowadzil na ziemie. Tak to wygląda o milionów lat oraz wsród zwierząt. Taka jest natura ludzka są samce alfa i są ci niżej. Conor jest samcem alfa i robi to co trzeba.

  Dziękuje

  Poraz kolejny napisalem najprawdziwszy komentarz oraz fakt bez żadnych głupich żartów, bez nienawiści do kogokolwiek, czysta liryka oraz fakty.

  Dlatego też jestem szanowany na tym forum bardziej niż ktokolwiek inny i nikt mmie nawet nie próbuje podważyc (mimo że macie prawo) bo w chwile zostajecie stłamszeni przeze mnie(równiez samca alfa). Może znajdą sa tylko nieliczni z którymi podyskutuje narówni bo maja argumenty.

 13. Khabib nie wierze tobie że gdyby starszy dziadek ciebie uderzył nic bys z tym nie zrobil. Każdy by sie zachowal tak samo, dziadek zacząl cwaniakowac i zgrywac tawrdziela wiec conor go sprowadzil na ziemie. Tak to wygląda o milionów lat oraz wsród zwierząt. Taka jest natura ludzka są samce alfa i są ci niżej. Conor jest samcem alfa i robi to co trzeba.

  Dziękuje

  Poraz kolejny napisalem najprawdziwszy komentarz oraz fakt bez żadnych głupich żartów, bez nienawiści do kogokolwiek, czysta liryka oraz fakty.

  Dlatego też jestem szanowany na tym forum bardziej niż ktokolwiek inny i nikt mmie nawet nie próbuje podważyc (mimo że macie prawo) bo w chwile zostajecie stłamszeni przeze mnie(równiez samca alfa). Może znajdą sa tylko nieliczni z którymi podyskutuje narówni bo maja argumenty.

  Dobra, Tytus, skończ.

 14. gdyby starszy dziadek ciebie uderzył

  Nikt Conora nie uderzył i całe szczęście. Mógłby paść znokautowany ciosem barowego zawadiaki.

 15. Popieram totalnie słowa Khabiba. Rudy pojeb powinien iść do pierdla. Może to by mu pomogło spokornieć i trochę by cymbał zmądrzał….

 16. Rudy pojeb powinien iść do pierdla.

  Za co? Za naruszenie nietykalności cielesnej? Przecież nie zrobił mu krzywdy. Jakby się szło do więźnia za takie bzdury, to był pół Polski siedziało.

  Oczywiście Conor odpierdala głupie akcje, ale zejdźcie na ziemię. :fjedzia:

 17. Pierwszy i jedyny raz:

  #teamKhabib

  Dobrze gada, imaginujcie sobie tylko moi drodzy:

  Jesteś niezłym stojkowiczem, z sukcesami w MMA (choć chujowo ogarniasz bjj, zapasy, TDD) zatem twoja umiejętność walki może być traktowana jako użycie niebezpiecznego narzędzia.

  I ty tym narzędziem atakujesz, z partyzanta, studwunastoletniego dziadka, bo powiedział pięć słów prawdy o gownianym trunku, który bez powodzenia promujesz, jak emerytowana kurtyzana swoje wdzięki na trasie Kozienice – Pionki…

  Szejm on ju, ruda dziwko!

 18. Khabib za bycie terrorystom powinien być rozerwany przez rydwany a jego truchło zjedzone przez psy bojowe.

 19. khabib kompletnie by nie zrozumiał tej aluzji że u niego możesz geja sakmienowac, a żonę tłuc jak ci się podoba a wy to do uderzenia starszego mężczyzny porównujecie. Bo to przecież kompetnie różne rzeczy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.