Menedżer Khabiba Nurmagomedova (28-0)Ali Abdelaziz rozmawiał z portalem  MMAJunkie i zdradził, kiedy może dojść do powrotu jego zawodnika do rywalizacji. Według Egipcjanina największa organizacja na świecie chce występu ”Dagestańskiego Orła” w San Francisco, jednak może zdarzyć się, że będzie to ponownie Abu Zabi.

Myślę, że Khabib wróci w sierpniu. Powiedział mi, że UFC rozmawiało z nim w sprawie walki w San Francisco, ta gala ma odbyć się 1 sierpnia. Oczywiście może się tam pojawić, nie ma żadnego problemu. Na początku myśleliśmy, że trzeba szykować się na wrzesień, bo wtedy jest karta w Abu Zabi i wydawało się nam, że chcą ściągnąć tam Khabiba. W sumie nic nie jest jeszcze przesądzone i może do tego dojść.

Co więcej, Ali wypowiedział się na temat potencjalnego zestawienia: Justin Gaethje vs  Khabib Nurmagomedov, jeżeli ten pierwszy pokona w najbliższym czasie Tony’ego Fergusona. Przypomnijmy, że zarówno Rosjanin, jak i Amerykanin są związani z grupą Abdelaziza.

Miałem już taką sytuację, że dwóch moich zawodników walczyło pomiędzy sobą. To był pojedynek Henry’ego Cejudo z Marlonem Moraesem. Jeżeli Gaethje zostanie tymczasowym mistrzem, to dostanie szansę na prawdziwe złoto wagi lekkiej.

W tym wypadku mamy moją dwójkę i ci goście pracowali całe swoje życie, żeby stać się mistrzami. Nie będę niczego powstrzymywał, tak jak zrobiła to grupa promotorska Conora McGregora i Tony’ego Fergusona. Wtedy ”El Cucuy” nie dostał swojej walki dzięki temu, że mieli takiego samego menedżera.

Uważam, że żaden menedżer ani promotor nie powinien powstrzymywać tych chłopaków od spełniania marzeń.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.