Knockout Boxing Night 16 w Suwałkach za nami. Do ringu powrócił Krzysztof 'Diablo’ Włodarczyk po długiej przerwie i pokonał na punkty Wadyma Nowopaszyna. Fiodor Czerkaszyn w walce wieczoru zafundował szybki nokaut swojemu rywalowi.

25-letni Fiodor Czerkaszyn w walce wieczoru KBN 16 szybko zweryfikował umiejętności Ezequiela Bonelliego, który do Polski nie przyjechał po wygraną. Polak w swoim taktycznym stylu dokonał demolki i dołożył kolejne zwycięstwo w zawodowej karierze. Miejmy nadzieję, że w kolejnym pojedynku Fiodor zmierzy się z solidnym rywalem, ponieważ ma wiele argumentów, aby w przyszłości walczyć z czołówką swojej wagi.

Po ośmiu rundach co-main eventu wydarzenia – Krzysztof Włodarczyk świętował zwycięstwo. Popularny 'Diablo’ pokonał na punkty Wadyma Nowopaszyna, ale nie była to łatwa przeprawa. Krzysztof powrócił na salę treningową, ale w ringu widać jeszcze bokserską 'rdzę’. Włodarczyk w wywiadzie po gali przyznał, że nie mógł złapać jeszcze swojego rytmu, ale będzie pracował nad dalszą formą.

Cała gala Knockout Boxing Night 16 dostępna jest dla fanów na oficjalnym kanale YouTube — TVP Sport.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,162 komentarzy 3,265 polubień


Knockout Boxing Night 16 w Suwałkach za nami. Do ringu powrócił Krzysztof 'Diablo' Włodarczyk po długiej przerwie i pokonał na punkty Wadyma Nowopaszyna. Fiodor Czerkaszyn w walce wieczoru zafundował szybki nokaut swojemu rywalowi.

25-letni Fiodor Czerkaszyn w walce wieczoru KBN 16 szybko zweryfikował umiejętności Ezequiela Bonelliego, który do Polski nie przyjechał po wygraną. Polak w swoim taktycznym stylu dokonał demolki i dołożył kolejne zwycięstwo w zawodowej karierze. Miejmy nadzieję, że w kolejnym pojedynku Fiodor zmierzy się z solidnym rywalem, ponieważ ma wiele argumentów, aby w przyszłości walczyć z czołówką swojej wagi.

Po ośmiu rundach co-main eventu wydarzenia - Krzysztof Włodarczyk świętował zwycięstwo. Popularny 'Diablo' pokonał na punkty Wadyma Nowopaszyna, ale nie była to łatwa przeprawa. Krzysztof powrócił na salę treningową, ale w ringu widać jeszcze bokserską 'rdzę'. Włodarczyk w wywiadzie po gali przyznał, że nie mógł złapać jeszcze swojego rytmu, ale będzie pracował nad dalszą formą.

Cała gala Knockout Boxing Night 16 dostępna jest dla fanów na oficjalnym kanale YouTube — TVP Sport.

Odpowiedz polub

click to expand...